Июнь 30, 2017 – 09:10

Plitka-dlya-vannoy_13

Обов'язковим атрибутом будь-якої ванної кімнати є шторка для ванної. Сучасні шторки - це не просто відріз поліетилену, натягнутий на мотузочку. Здебільшого вони виготовляються з тканини або з пластику і скла. Яку шторку краще вибрати в тому чи іншому випадку, як визначити ту, що підійде найбільше? Спробуємо розібратися.

шторки скляні

Мають каркас, виконаний з металу. Встановлюються прямо на ванну і можуть закривати її, як по всій довжині, так і частково. Завдяки матеріалу, з якого вони виконуються, шторки надають приміщенню незвичайний, модний вид. Можуть мати як класичну прямокутну форму, так і незвичайні лінії.

Основною вимогою, яка пред'являється до цього виду шторок, є безпека. Саме тому важливо простежити, щоб у скляній шторки були відсутні гострі кути. До плюсів таких перегородок можна віднести низьку ціну, так як в цьому випадку відсутній каркас, який призводить до подорожчання конструкції.

пластикова панель

Цей варіант нагадує перший, але ціна його більш приємна. За зовнішнім виглядом такі шторки дуже нагадують скло. До невеликого недоліку можна віднести швидкість зносу: вона трохи вище, ніж у скляних. Але коли пластик втратить первісну привабливість, зношених панель можна буде легко замінити.

вінілові шторки

Вінілові шторки для ванної - нащадки поліетиленових шторок, які вже не одне десятиліття займають перше місце за популярністю у населення. Цьому є просте пояснення: вони дешеві, а отже, їх можна легко змінити, як тільки набрид дизайн або в разі пошкодження.

Вінілові шторки можна віднести до покоління шторок 2.0. Вони щільніше поліетиленових, не поступаються їм в колірній палітрі і зовсім небагато дорожче. Так само як поліетиленові, вінілові шторки доступні кожному. Вибирайте собі такий варіант, який буде відповідати вашому смаку і дизайну ванною.

Похожие страницы:

  1. Плитка для ванної
  2. Керамика для Ванной
  3. Про плитці для ванної
  4. Фотоплитка для Ванної