Июнь 30, 2017 – 09:19

Як правильно вибрати плитку

Наша мережа гіпермаркетів представляє широкий асортимент настінного плитки. Це популярний декоративний матеріал, що використовується для обробки стін на кухнях, у ванних кімнатах, санвузлах та інших приміщеннях.

Переваги керамічної настінної плитки

Плитка має безліч переваг, серед яких особливо важливо виділити наступні:

  • екологічність: цей матеріал виготовляється з натуральної глини шляхом випалу, не виділяє токсичних випарів, нешкідливий для людей з алергічними реакціями;
  • відмінні декоративні властивості: плитка радує різноманітністю розмірів і кольорів на будь-який смак;
  • довговічність: цей оздоблювальний матеріал стійкий до механічних впливів, може служити власникам протягом кількох десятків років;
  • простота укладання: незважаючи на те, що укладання настінної плитки краще довірити професіоналам, майстер-любитель теж має можливість успішно впоратися з цією роботою.

Багате розмаїття плитки в нашому каталозі

У нашому каталозі представлено безліч колекцій настінної плитки . Великий вибір кольорів, візерунків, малюнків дасть можливість втілити в життя найсміливіші дизайнерські задуми і прикрасити приміщення так, як ви захочете. Любителям лаконічних, скромних, стриманих інтер'єрів варто звернути увагу на матову плитку, а тим, кому до душі нотки оптимізму - на плитку з глянцевою поверхнею.


Фото відмінного ремонту www.dom777.com.ua

Похожие страницы:

  1. Настенная Плитка для Ванной
  2. Настенная Плитка для Ванной Комнаты
  3. Плитка для ванної кімнати
  4. Вибір плитки для ванної кімнати
  5. Керамічна плитка для ванної кімнати