Июнь 30, 2017 – 09:08

Популярні мітки в розділі:для ванною настінна для ванної підлоги

Переваги внутрішнього облицювання ванної кімнати плиткою очевидні і неймовірні: вона стійка як до дії вологи і пара, так і до агресивних хімічних речовин, гігієнічна, не утворює грибка і цвілі, не деформується, проста в догляді, екологічна та безпечна. Сьогодні керамічна плитка для ванної - це не просто обробний матеріал, це ціле мистецтво дизайну, стиль, як стверджує історик моди не тільки одягу, але і інтер'єрів А. Васильєв.

Наш інтернет-магазин є представником 16 виробників з 7 країн світу : Іспанія, Італія, Туреччина, Польща, Росія, Німеччина, Україна. Якість кожного виробника перевірено часом і тисячами покупців. Кахельна плитка для ванної допоможе скоротити витрати на ремонт. Адже ціна - це важливий критерій. Ви можете вибрати товар від недорогого кахлю до елітної кераміки. Підписавшись на новини на сайті, можна отримати вигідні знижки, взяти участь в акціях або дізнатися про розпродажі.

Зручний каталог на сайті дозволить вибрати кахельну плитку саме під ваш запит. Кожна колекція проілюстрована фото, містить докладний опис, характеристики та рекомендації щодо застосування, а також готові дизайн-проекти з розрахунками. Щороку дизайнери провідних російських і зарубіжних заводів, намагаючись здивувати найвимогливіших клієнтів, створюють нові все більш цікаві та оригінальні колекції, а ми, в свою чергу, першими представляємо їх вам.

У кожній колекції для вашої зручності створена вкладка «Супутні товари», яка полегшить вам вибір відповідного клею для плитки, затирки, хрестиків або спеціальних засобів по догляду. А переходячи по вкладках розділу, ви завжди зможете зорієнтуватися в новинках, акціях і хітах плитки для ванної. На сайті є онлайн-консультант, який допоможе з вибором, розрахунками та всією необхідною інформацією. Купити плитку для ванної кімнати найпростіше в інтернет-магазині. Для замовлення скористайтеся кошиком сайту або телефоном в Спб (812) 26-96-57.

Похожие страницы:

  1. Плитки для Ванной
  2. Фіранка для ванної
  3. Плитка для Санузла