Июнь 30, 2017 – 08:53

плитка для ванної фото

Всім приємно жити в комфортному і красивому будинку, де переважають позитивні емоції. Щоб все це зберегти надовго, треба заздалегідь продумати практичність створеного інтер'єру, особливо у ванній кімнаті, де тепле вологе середовище, перепади температури, пари хімічних речовин надають не найкраще вплив на оздоблювальні матеріали.

З усіх сучасних матеріалів таку протидію здатна витримати лише керамічна плитка для ванної, яка має низький влагопоглощенієм, щільною структурою, що не піддається деформації, легко відмивається. Плитка на підлогу у ванній повинна бути матовою або рельєфною, але не глянсовою, щоб запобігти падінню людини на мокрій поверхні.

Для стін краще придбати глазуровану, відразливу воду плитку, блиск поверхні якої не тільки красивий, він виконує дзеркальну роль, розширюючи приміщення.

Види плитки, формати, кольору, декори дозволяють урізноманітнити інтер'єр, зробити вашу ванну оригінальної. Головне не перестаратися - в маленькому просторі плитка для ванної з великим візерунком буде виглядати негарно, так само, як і з великим форматом, який буде непросто викласти на стінах.

Елементи декору - бордюри, фризи, декоративна плитка, панно - використовувати не тільки можна, а й потрібно, оскільки вони урізноманітнюють інтер'єр, ділять його на зони.

Кольори теж краще підбирати в залежності від величини кімнати, ну і, звичайно, від особистих пристрастей. Всім відомо, що світлі відтінки збільшують приміщення візуально. Художнє оформлення може бути вельми різноманітним, оскільки колекції плитки для ванної кімнати створюють кращі дизайнери знаменитих фірм-виробників, і при цьому використовують усі свої можливості і фантазію.

Плитка для ванною може бути виготовлена з нанесеними на неї унікальними малюнками, а може імітувати поверхнею натуральні матеріали. Завдяки цьому дизайнери отримують неозоре поле діяльності і створюють неординарні інтер'єри ванних кімнат.

Похожие страницы:

  1. Плитка для ванної
  2. Оби Плитка для Ванной
  3. Фотоплитка для Ванной
  4. Фотоплитка для Ванної
  5. Про плитці для кухні