Июнь 30, 2017 – 08:33

3 способи зробити замовлення

прямий дзвінок

менеджеру

економить ваш час!

Замовлення он-лайн

Швидко і просто!

до нас в офіс

м. Василеостровская

Разом з фотоплиткою замовляють

Банер або розтяжка краще рішення для зовнішньої реклами. Дешево, але красиво!Візитки будь-якого дизайну і виконання можна замовити у нас.Листівки для розміщення докладної інформації про фірму або подію.Оригінальний подарунок для клінетов і близьких людей.

Детальніше про фотоплитки

Кожен власник квартири або будинку хоче створити в своєму житловому приміщенні унікальний і неповторний інтер'єр, який відрізняє його житло від будинків сусідів і друзів. Однією з найцікавіших технологій, що дозволяють створити унікальний дизайн Вашого приміщення і надати різноманітність стандартному ванному і кухонного кахлю є керамічна.

Фотоплитка для ванної кімнати або ж для кухні являє собою особливий вид керамічної плитки, використовуваної для облицювання кухонних приміщень і сан. вузлів. Однак, на відміну від звичайної плитки, на фотоплитки наносяться фотографії високої роздільної здатності, що дозволяє відтворювати ті чи інші елементи з фотографічною точністю. Як правило, на кожну фотоплитки наноситься тільки частина необхідного зображення, а плитки являють собою своєрідний пазл, що збирається в фотопанно.

Виробництво фотоплитки є досить складний технологічний процес. На сьогоднішній день відомі кілька способів нанесення якісного зображення на керамічну поверхню. Найбільш надійним з них є виготовлення фотоплитки шляхом випалу повнокольорового цифрового деколи. Першим етапом процедури створення фотоплитки є друк методом деколи на спеціальному принтері, заправленому керамічним тонером. Після первинної друку, папір покривається спеціальним лаком, що робить зображення чітким і стабільним. Після нанесення стійкого до води лаку, аркуш паперу замочується у воді і зображення переноситься ручним або автоматичним способом на фотоплитки. Після тривалої сушки, Фотоплитка для ванної відправляється в піч для випалу.

Похожие страницы:

  1. Подбор Плитки для Ванной
  2. Виды Плитки для Ванной
  3. Фотоплитка для Ванной
  4. Рожева плитка для ванної
  5. Фотоплитка для Кухни