Июнь 30, 2017 – 10:27

Вирівнювання стін гіпсокартономГіпсокартон активно застосовується для вирівнювання стін і пристрої різних перегородок, які можна згодом обробляти різними матеріалами, в тому числі і кахельною плиткою. Гіпсокартонні листи кріпляться до металевого каркасу за допомогою саморізів, капелюшки яких утапліваются всередину полотна, а отримані отвори закладаються шпаклівкою і покриваються нітроемаллю або спиртовим лаком. Це дозволяє уникнути корозії кріпильних елементів. Шви між листами гіпсокартону проклеюються спеціальною стрічкою-серпянкой і також промазиваются шпаклівкою. Укладаючи кахель на гіпсокартон, можна використовувати в якості сполучного розчину і плитковий клей, і мастику. Нанесення плиткового клею шпателемХоча фахівці рекомендують віддавати перевагу еластичному плитковій клею , що володіє кращою адгезією до гипсокартонному основи.

В даному відеоролику наочно показаний процес виконання більше частини будівельних робіт:

Виробники випускають гіпсокартон кількох видів, які відрізняються один від одного товщиною листа, а також стійкістю до вологи і відкритого вогню. Покупцям легко відрізнити різні види гіпсокартону один від одного, так як виробники поряд з абревіатурою назв (ГВЛ, ГКЛВ та ін.) Використовують кольорове маркування.

Укладати кахель можна тільки на вологостійкий гіпсокартон, який позначається як ГКЛВ і забарвлюється в зелений колір

У ванних кімнатах і туалетах - приміщеннях, в яких найчастіше використовується при обробці кахельна плитка, за допомогою гіпсокартону не тільки вирівнюють стіни, але і зводять з нього різні декоративні шафи, ніші і короба, що закривають інженерні комунікації та елементи сантехнічного обладнання. Наприклад, жорстка металева рама підвісного унітазу ховається за гіпсокартонної стінкою, яка обробляється кахлем і зливається із загальним інтер'єром приміщення. Тому у людей, які не бачать міць прихованої рами, підвісні унітази викликають побоювання безпеки їх експлуатації.

Головною проблемою при проведенні облицювання плиткою стін з гіпсокартону є можливість їх викривлення. Щоб не допустити цього дефекту поверхні, майстри-плиточники використовують спеціальні напрямні планки, витримуючи між ними відстань, рівну 40 см. Залежно від товщини гіпсокартонного листа яку може бути скорочено. Крім планок в цих же цілях можна застосовувати і штукатурну поліпропіленову сітку, яку приклеюють на гіпсокартон клеєм ПВА або закріплюють скобами.

Похожие страницы:

  1. Чи можна класти плитку на плитку: як укладати нове покриття на старий кахель
  2. Як правильно укласти тротуарну плитку на дачі
  3. Керамічна настінна плитка що може бути краще для ванної?
  4. Чи потрібно класти плитку під ванною або кухонними меблями?