Январь 28, 2019 – 16:40

Нерідко власників власного заміського житла відвідує ідея про розширення житлової площі. Колись просторий котедж стає тісним і постає питання як збільшити житловий простір при мінімальних витратах. Рішення проблеми зовсім поруч. Додаткові метри можна знайти, облаштувавши під житло мансарду.

Єдине, потрібно відзначити, що облаштування теплої мансарди має сенс тільки в тому випадку, якщо підпокрівельний простір досить просторе. Дуже низький і тісний горище неможливо переробити в нормальний житловий поверх. В іншому випадку може йти мова про будівництво нового даху.

Вільний обсяг для комфортного житла повинен бути таким, щоб дах не опускалася нижче двох з половиною метрів. Звичайно ж, це зробити не завжди і не скрізь можливо, але все-таки ті місця, де стати в повний зріст неможливо потрібно мінімізувати.

Чим відрізняється житлове приміщення від нежитлового - комфортними умовами проживання. Головна складність в процесі облаштування полягає в тому, щоб звичайну покрівлю перетворити в теплу стінку і стелю кімнати.

Оригинальный перфоратор Метабо купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Теоретично процес облаштування представляється наступним планом:

Посилюється каркас покрівлі;

Обладнуються додаткові світлові прорізи, які згодом склять мансардними вікнами;

Сама покрівля утеплюється і обшивається.

Так виходить капітальна захисна конструкція, тепла і досить світла.

Посилення кроквяної системи розраховується таким чином, щоб новий дах могла витримати не тільки вагу додаткових віконних блоків, утеплювач, але і вага снігу, а також людини, який, можливо, буде чистити сніг з даху.

У заздалегідь продуманих місцях облаштовуються віконні коробки під мансардні вікна. Фасадні вікна можна зробити склепінчастими або в формі трапеції, трикутника.

Оптимально провести установку вікон заздалегідь, до етапу завершення обробки даху, що дозволить зробити всю зовнішню і внутрішню обробку більш акуратною. Однак строго цієї умови дотримуватися не обов'язково. Так наприклад, проведення штукатурних робіт на завершальному етапі може, навпаки, зіпсувати зовнішній вигляд вікон.

Пристрій теплої мансардної покрівлі є чимось на зразок листкового пирога. Скати даху необхідно заповнити мінеральною ватою з базальту або скла. Товщина утеплювача залежить і від кліматичних умов, і від загального планування мансарди, наприклад, від площі скління, і від матеріалу стін, перекриттів. Потрібно відзначити, що в нашому кліматі шар теплоізоляції повинен бути товщиною не менше двохсот міліметрів.

Утеплювачі з мінеральної вати прекрасно зберігають тепло, довговічні та екологічно безпечні. Однак ж сильне зволоження такому утеплювача протипоказано. Цього не варто побоюватися, якщо покрівля змонтована за всіма правилами. Конденсат може зібратися тільки зсередини. Щоб цього уникнути, з внутрішньої сторони монтується пароізоляційний екран з подвійною армованої поліетиленової плівки. Укладається плівка внахлест, а шви герметично заклеюються. Для скріплення можна використовувати самоклеящуюся плівку.

З іншого боку утеплювача загрожує роса. Волога поступово накопичується і проливається на теплоізоляцію. Щоб захиститися від цього, прямо на утеплювач укладаються спеціальні підпокрівельні гідроізоляційні мембрани. Такий захист здатна прослужити довгий час, захищаючи також мінеральну вату від продування волокон. Сьогодні існує велика кількість різновидів геомембран, наприклад геомембрана профилированная, які можуть застосовуватися як для вологоізоляції покрівлі, так і фундаменту, і при ландшафтному дизайні ділянки.

Утеплення дах, звичайно, необхідна умова для комфортного проживання, але ще недостатня. Повинно бути забезпечено освітлення і провітрювання. Вентзазоре - обов'язкова умова якісно виконаної даху. Скоротити витрати на освітлення покликані мансардні вікна. Крім того, мансардні вікна, як і вікна ПВХ, сьогодні за своїми теплоізоляційним якостям не поступаються найтеплішим стін.

На додаток обов'язково подбайте про проведення примусового опалення вашої нової житлової площі. Для того, щоб мансардні вікна в будь-яку погоду не запотівали і не покривалися інеєм, під віконним блоком необхідно встановити радіатор, водяного або електричного опалення. Щоб забезпечити повітряним потокам свободу переміщення, потрібно верхні укоси вікон зробити паралельними підлозі, а бічні перпендикулярними.

Похожие страницы:

  1. Утеплення мансарди
  2. Подготовка к школе
  3. Кафель на Полу
  4. Дома из экопана
  5. Кирпичная Плитка