Июнь 30, 2018 – 19:38

Ні для кого не секрет, що горищне приміщення витрачає тепло значно інтенсивніше в порівнянні зі звичайними кімнатами. Це пов'язано з тим, що воно має значну площу зіткнення із зовнішнім середовищем. Саме з цієї причини при спорудженні мансарди одну з головних ролей грає забезпечення ретельного утеплення. Щоб теплоізоляція мансарди вийшла максимально ефективної і довговічною, необхідно дотримуватися умов:

обов'язковий утеплює контур по всьому периметру приміщення;

створення надійного шару паро- та гідроізоляції з обов'язковою його вентиляцією, щоб не допустити скупчування там вологи і утворення конденсату.

Профессиональные услуги по ремонту мансард Вы можете заказать на сайте http://www.ac-holding.ru/roof/mansarda/, стоимость услуг Вас приятно удивит.

Якщо при проектуванні будівлі відразу закладають мансардний поверх, то всі роботи, пов'язані з його утепленням, знаходяться в самому проекті. У разі, коли горищне приміщення переробляється в мансарду, часто доводиться знімати дахове покриття, прибирати старий утеплювач, що знаходиться безпосередньо на підлозі горища. Таке конструктивне рішення дозволяє в значній мірі збільшити обсяг приміщення, зокрема, його висоту.

Крокви в даному випадку можна не міняти, якщо вони зберегли свої основні технічні характеристики. До них відразу прибивають контробрешетку, на яку укладають гідроізоляційну плівку. З її допомогою не тільки утеплюють покрівлю та стіни конструкції, але і створюють додатковий захисний шар від вологи. Якщо це зроблено надійно і якісно, то утеплювати мансарду зсередини можна в будь-який час року.

У зв'язку з тим, що стеля мансарди є одночасно дахом будівлі, то в залежності від особливостей стропильних конструкцій планування мансардного приміщення може в значній мірі відрізнятися від планування поверхів, розташованих нижче. Стіни конструкції, на відміну від нижніх поверхів, знаходяться не на одній площині з зовнішньою стіною, а трохи зміщені всередину.

Варто зазначити, що мінімальна висота стін в мансарді становить 80 см. Найзручніше їх зводити з дерев'яного каркаса, який кріпиться на перекриття. Із зовнішнього боку стіни обшивають спеціальної водостійкою фанерою або орієнтовано-стружкових плит. Зсередини каркас додатково утеплюють і закривають пароізоляційним шаром.

При виконанні даних робіт обов'язково звертають увагу на те, що ділянка, яка перебуває між стіною мансарди і каркасом будівлі, буде розташовуватися за межами опалювального контуру. З цієї причини теплоізоляцію перекриття (горищного статі) залишають або роблять заново. Однак тут існує один важливий нюанс - теплоізоляція мансардного статі повинна з'єднуватися з теплоізоляцією мансардних стін, щоб в результаті вийшов безперервний шар. З його допомогою вдасться уникнути утворення містків холоду.

Існує три варіанти утеплення покрівлі: поверх каркаса, всередині каркаса і каркас усередині теплоізоляції. В останньому випадку каркас не повинен бути металевим, інакше утворюється конденсат, а дерев'яні крокви повинні бути більше товщини утеплювача для забезпечення циркуляції повітря.

Так як утеплюється житлове приміщення, то спільно з теплопровідністю і щільністю теплоізоляційного шару потрібно брати до уваги паропроникність і пожежна безпека всієї конструкції. На думку фахівців, найбільш вигідним варіантом теплого контуру для конструкцій, що не несуть значної додаткового навантаження, є плити з кам'яної вати, щільність яких не надто висока і знаходиться в проміжку від 30 до 40 кг / м3.

Цей матеріал не горючий і добре пропускає через себе вологу, при цьому не поглинаючи її. Також він має прекрасну стійкість до деформації. Всі ці корисні властивості можуть гарантувати, що даний утеплювач буде протягом довгого часу зберігати свої корисні властивості.

Однак плити, виготовлені з пінополістиролу, не дуже підходять для утеплення мансардного приміщення. Цей матеріал зовсім не пропускає водяну пару і здатний до займання. Якщо замість них взяти скловолокно, то таких неприємностей можна уникнути, але воно здатне деформуватися навіть при відсутності зовнішнього навантаження, отже, теплоізоляційні характеристики з плином часу будуть ставати все гірше.

Похожие страницы:

  1. Комфортна мансарда
  2. Укладання плитки
  3. Отделка Стен Плиткой
  4. Поклейка Плитки