Январь 11, 2019 – 18:47

Будь-яка дитяча кімната індивідуальна, універсального варіанту не існує. І все ж є кілька порад і дизайні в дитячій для дівчинки, якими ми хочемо поділитися.

Світлий ремонт дитячої для дівчинки з яскравими малиновими елементами, за допомогою кольору виконано зонування кімнати на зони

Только для взрослых фото эротика здесь в свободном доступе.

Колірної рішення і загальний вигляд кімнати

Дуже багато в кімнаті залежить від колірної гами. Сучасні дизайнери відмовляються від «типово дівчачих» варіантів, в тому числі від великої кількості рожевого, рюшів, квіточок і замків принцес. В якості базового оформлення воліють нейтральні світлі кольори: кремовий, бежевий, абрикосовий, пісочний, помаранчевий, ліловий, салатовий, ніжно-блакитний, бірюзовий, м'ятний і т.д. В цілому тренд іде на ніжні кольори світлих відтінків з контрастними деталями.

Найкраще, що ви можете зробити на стадії планування ремонту - запитати у дівчинки, чого вона сама хоче, який колір воліє. Так, дитина може щиро любити рожевий, і це чудово, але в той же час рожевий може дратувати, іноді навіть з принципу і у вигляді маленького бунту. Звертайте увагу на інтереси і смаки малятка. Тільки так кімната стане для неї важливим місцем, де вона буде відчувати себе дійсно комфортно. Чи не спирайтеся виключно на свій смак, не вам тут жити, а вашій дитині!

Кращим варіантом буде базовий ремонт дитячої для дівчинки в нейтральних тонах. А всі побажання дитини по темі оформлення, будь то принцеси феї, природа та інше - виконаєте в деталях. Будиночок для принцеси можна організувати красивим балдахіном на ліжку, феї на стінах - плакати чи картинки, які при бажанні легко можна зняти. Небо на стелі оформите фотодруком на натяжній полотні, його легко можна буде змінити, якщо набридне.

Якщо в магазині малятко знайшла шпалери, які їй дуже сподобалися, але вони строкаті і яскраві - обклейте ними одну стіну, інші оформите в нейтральних світлих тонах. 

Похожие страницы:

  1. ​Укладання кахельної плитки
  2. ​Увлажнитель кислорода
  3. ​Ремонт дитячої для хлопчика