Июнь 30, 2017 – 10:04

Привіт, читач сайту про ремонт своїми руками.

Ви вирішили замінити обридлу плитку у ванній або в туалеті, але не впевнені, що Вам під силу впоратися з укладанням керамічної плитки своїми руками?

У цій статті я Вам розповім все про технології облицювання стін і підлоги, будь то керамограніт, мозаїка, склоблоки, плитка. Ви зрозумієте, що нічого нереального в укладанні плитки своїми руками немає.

Підготовка приміщення і поверхонь перед укладанням плитки своїми руками

Перед безпосередній укладанням плитки, як завжди, треба підготувати приміщення і поверхню.

Приберіть все, що буде Вам заважати в процесі укладання плитки, в тому числі і сантехніку.

За допомогою молотка і зубила (або перфоратора, якщо такий є) позбудьтеся від старої кахельної плитки і старого плиткового клею.

Підготуйте поверхню. Вона повинна бути майже ідеально рівною. Пам'ятайте, що від цього етапу роботи, залежить, як добре Вам вдасться покласти плитку. Для цього огляньте стару штукатурку на стінах: якщо вона погано тримається, нерівна або в тріщинах - не сумніваючись видаліть її зі стін. Якщо поверхню стін міцна і міцна, можете її залишити як є. Якщо є хоч якісь сумніви в якості зчеплення штукатурки зі стіною, приберіть її зі стін.

ВАЖЛИВО! Вага плитки і клею значний, і стара штукатурка може просто не витримати новеньку облицювання стіни плиткою.

Перевірте, наскільки стіна рівна, використовуючи для цього схил або рівень. Якщо є нерівності навіть в кілька міліметрів, стіни доведеться вирівнювати.

Використовувати штукатурку для вирівнювання доведеться, якщо кути кімнати далекі від поняття «прямі». Кути вимірюйте спеціальним косинцем.

Ті ж правила діють і для підлоги. Будь-яка поверхня при укладанні керамічної плитки повинна бути рівною. Від цього буде залежати, як буде виглядати кінцевий продукт Ваших праць.

Похожие страницы:

  1. Як класти плитку своїми руками
  2. Як класти плитку
  3. Як класти плитку на підлогу