Июль 8, 2019 – 12:58

Готова поверхня виходить високої якості завдяки ретельному відбору деревини за кольором і видалення всіх нерівностей. Крім того, стіна з бруса виглядає красиво і монолітно і не зобов'язують робити декоративну обробку.

Стіна з клеєного бруса

Весь період експлуатації готової конструкції зберігаються геометрія завдяки здатності клеєного бруса зберігати свою форму. Завдяки тому, що в клеєного бруса відсутня внутрішню напругу і волога, він не згинається і не скручується.

Вы можете заказать ж/д билеты в любое направление по самой выгодной стоимости на сегодняшний день прямо сейчас.

Клеєний брус має високий показник міцності, який більше міцності цільної деревини на 50-70 відсотків.

Завдяки тому, що клеєний брус щільно з'єднується між собою, не потрібно укладання додаткового утеплювача між брусами, а також не створюються умови для проникнення води між брусами, що оберігає конструкцію від можливого гниття.

Переваги клеєного бруса

Одне з важливих переваг клеєного бруса в тому, що змонтувати будинок на готовому фундаменті можна за 5 тижнів. Завдяки тому, що усадка будинку менше 1%, такий будинок не вимагає втрачати час на його усадку, а також дозволяє проводити будівельні роботи не залежно від сезону. А якщо вам знадобляться будівельні інструменти, ви можете відвідати сайт СтройКаталог де можете вибрати інвентар на будь-який смак.

Для багатьох важливим перевагою клеєного бруса є прекрасна можливість приховати всі комунікації в стовпах і балках з дерева.

Похожие страницы:

  1. ​Как выбрать постельное белье
  2. ​Переваги клеєного бруса
  3. ​Свойства и назначение Златолита
  4. Выбор идеального постельного белья
  5. Преимущества цельного бруса