Июнь 30, 2017 – 10:04

Це цікаво

Загальна інформація

Існує безліч різновидів плитки, якими оформляють стіни і підлоги в будь-якому приміщенні. Одна з переваг плитки над листовими матеріалами полягає в тому, що з нею легше звертатися і з успіхом можна облицювати нерівне простір.

Керамічна плитка- найбільш звичний для нас оздоблювальний матеріал. Вона застосовується в різних варіантах для облицювання стін і покриття підлог. Плитка на підлогу товщі і міцніше. Керамічна плитка надзвичайно зносостійка, її легко чистити, тому вона є ідеальним облицювальним матеріалом для кухонь і ванних кімнат. Більшість плиток мають глазуровану поверхню, хоча деякі неглазуровані різновиди зручніше для викладки підлог, оскільки у них нескользящая поверхню. Пол, викладений керамічною плиткою, холодний. Обладнання та інструментиЯкщо до того ж врахувати його жорсткість, то зрозуміло, що довго на такому підлозі не простоїш. Однак, цей недолік легко виправити встановивши систему тепла підлога, тоді ваші ноги завжди будуть в теплі. Щоб викласти керамічною плиткою підлогу або стіну, потрібен час і трохи практики.

Найважча частина - це обрізання плитки, щоб поєднувати її з краями і огинати предмети. Керамічна плитка надзвичайно жорстка, але дуже тендітна. Найбільш поширений тип облицювальної плитки - прямокутна 200 × 300 мм, або квадратна 300 × 300 мм, хоча можна дістати довгасту, шестикутну, восьмикутну плитку та інші. підготовка поверхоньПлитка на підлогу зазвичай великих розмірів - одна сторона квадрата дорівнює 200 мм. Є спеціальні жаростійкі види керамічної плитки, а для підлог схильних до низьких температур - морозостійкі різновиди. Керамічна плитка стає на місце за допомогою спеціального водостійкого клею, а зазори між плитками заливають рідким розчином спеціальної затірки. Різні клеї та розчини застосовуються для підлоги та облицювальної плитки.

Крок перший - обладнання та інструменти.

Метод облицювання багато в чому залежить від виду плитки і поверхні, на яку вона кладеться. Для початку підбираємо обладнання та інструменти.

Інструмент для різання кераміки. При розрізуванні керамічної облицювальної плитки треба спочатку розмітити поверхню, а потім скористатися кусачками, які ламають плитку по наміченій лінії. Ці кусачки можуть бути різних типів - як важкі металеві, так і легкі пластмасові. Для розрізання підлогової керамічної плитки потрібно машинка або верстат для різання плитки , яка не буде кришити плитку і сколювати краю.

Наждачний папір. ля вирівнювання гострих кутів керамічної плитки можна використовувати кремнієву твердосплавну наждачний папір або напилок для кераміки і абразивний брусок.

розмітка закріплення настінного плитки закріплення плитки для підлоги замазка швів

Похожие страницы:

  1. Керамічна Плитка
  2. Как Уложить Плитку
  3. Поклейка Плитки
  4. Положить Плитку
  5. Клей для Плитки