Июнь 30, 2017 – 08:30

20х50 Еллада

Безкоштовна доставка по Москві і обл.при сумі замовлення від 14 000 руб.

Оплата за фактом отримання замовлення

Розкладка плитки в подарунок

ВАТ «Керамін» (Білорусь) - найбільший виробник керамічної облицювальної плитки, санітарної продукції, керамограніта, керамічної каменю і цегли. Фабрика має тривалу історію, яка почалася на початку 20-го століття. Сьогодні вона оснащена інноваційним італійським обладнанням SACMI і виробляє високоякісні вироби відповідно до новітніх світових стандартів галузі. Тому плитка Керамін - це поєднання досвіду і традицій з інноваційними підходами.

Довіра покупців завойовувалася десятиліттями не тільки надійністю продукції Керамін. Плитка і ціни має дуже доступні. Підприємство уважно стежить за тенденціями на будівельному ринку і має власний центр сучасного дизайну. Його творча група знаходиться в постійному пошуку нових ідей. Сьогодні плитка керамічна Керамін - це сучасні цікаві колекції, що дозволяють кардинально змінювати інтер'єри.

Основні споживачі плитки Керамін - жителі країн СНД, що обумовлено географічним розташуванням Білорусі. Фабрика постійно модернізує виробництво і впевнено завойовує прихильників в Балтійському регіоні і країнах далекого зарубіжжя.

Похожие страницы:

  1. Плитка с Рисунком для Ванной
  2. Плитка Керамин для Ванной
  3. Плитка Керамічна під Цеглу
  4. Плитковий Клей для Ванної