Июнь 30, 2017 – 10:38

Купити для ванної кахельну плитку- розумне рішення, тому що цей матеріал добре переносить вологість, часті дотики, миючі засоби. І підлогу, і стіни санвузла можна облицювати цим міцним матеріалом, головне - вибрати в інтернет-магазині або салоні відповідне поєднання характеристик.

Всю плитку, що надходить у продаж, постачають маркуванням. Навчившись читати ці символи, ви легко будете розуміти, що за матеріал перед вами. У вигляді значків виробник вказує:

  1. Призначення. Якщо плитка настінна, це позначено піктограмою у вигляді долоні, а якщо вона призначена для підлоги - у вигляді відбитка ступні.
  2. Товщину. Вона вказана значком і цифрою. Яку вибрати, залежить від призначення: купити плитку в ванну для облицювання підлоги варто з товщиною не менше 9-12 мм, а для стін буде досить 6-9 мм.
  3. Міцність. Вона залежить від кількості обжигов і позначена піктограмою у вигляді язичка полум'я з цифрою всередині. Міцніше плитка, обпалена 1 раз. Але на стіни можна купити і керамічну плитку для ванної, яку обпалювали двічі.
  4. Противоскользящий ефект. Про це параметрі вам розповість значок, який зображає черевик. Цифра від 1 до 4 вказує на конкретний коефіцієнт, чим він більший, тим менше ковзає плитка. Цей показник багато значить в приміщеннях з великою вологістю, тому краще купити в ванну керамічну плитку з коефіцієнтом не нижче 3.
  5. Стійкість до побутової хімії. Позначається вона в вигляді колби і латинських букв. Для санвузла підійде плитка з найвищим ступенем стійкості, зазначена літерами АА.
  6. Стійкість до стирання. Для цієї характеристики використовують значок у вигляді шестерінки, а клас стійкості позначають цифрою, від 1 до 5. Плитка першого класу підходить тільки для стін, а п'ятого - навіть для промислових просторів і вокзалів. Фахівці радять купити в ванну кахельну плитку 2-го класу зносостійкості, тому що ходять по ній нечасто і тільки босоніж або в м'яких тапочках.

Похожие страницы:

  1. Рожева плитка для ванної
  2. Подготовка Пола под Плитку
  3. Можно ли Класть Плитку на Плитку