Ноябрь 27, 2018 – 18:05

Окрім самого енергоефективного та екологічного вибору освітлення, світлодіодне освітлення забезпечує універсальність дизайну освітлення. Індивідуальні світлодіоди можуть бути затемнені, дозволяючи динамічно освітлювати кольори та розподіляти. Добре розроблені освітлювальні ефекти не тільки естетично приємні, вони лише посилюють предмети мистецтва, настрою та ваш розум.

У "Попкорн Стельові Рішення" ми встановлюємо системи стельової тканини "Stretch Fabric", які дозволяють власникам та дизайнерам унікальну можливість встановлювати на стелі, низькопрофільні світлодіодні ліхтарі або будь-яке підвісне освітлення будь-де на стелі. Встановлення нашої широкопрофільної стельової системи призначена для максимальної висоти стелі і вимагає лише 1 "простору.

Вы можете приобрести качественные изделия из камня от БПГ в Санкт-Петербурге по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Так що, у вас є бетонні стелі! Ми можемо допомогти!

Ви, мабуть, знайомі з вашою відсутністю варіантів для накладного освітлення. Управління будівлею дуже дорого і часто забороняє направляти електричні дроти на бетонну плиту.

Ми пропонуємо просте та елегантне рішення цієї проблеми. Наша стельова стрічкова тканина забезпечує гладкий обробку та дозволяє встановлювати сучасне освітлення світлодіодів у будь-якій кімнаті з бетоном або попкорнними стелями. На додаток до створення параметрів освітлення, Stretch Fabric буде підтримувати і навіть посилювати акустичні властивості вашого простору.

Наші встановлювачі є досвідченими та знаючими експертами з освітлення

Ми можемо принести зразки світлодіодних ліхтарів до вашого місця розташування та відповісти на будь-які ваші запитання під час першої зустрічі. Ви також можете попросити відвідати проект, в якому ми встановили вогні, щоб побачити результат для себе. Наші клієнти дуже задоволені нашою роботою, вони виходять зі свого шляху, щоб показати свої стелі.

Подивіться на це до і після слайд-шоу нещодавнього ремонту, з яким ми працювали:

Світильник світлодіодне освітлення

Наші продукти освітлення та послуги з монтажу обслуговують кожен бюджет. Ви можете попросити повторно повісити старовинну люстру, придбати пакет з 4 нових світлодіодних світильників для гостьової кімнати або створити повністю індивідуальне рішення освітлення для вашого будинку або офісу.

За допомогою варіантів освітлення, доступних для вас, ви можете вибрати тип освітлення у будь-якій кімнаті.

Ми пропонуємо

Водоспади та установки

Установка підвісних світильників

Освітлення та встановлення периметра

Багаторівнева стеля з підсвічуванням

Волоконно-оптичний / Зірковий небо-стеля

Залежно від обраного стилю освітлення, ми можемо встановити люстри, формування коронки та навіть лампочки.

Підсвічуванням - це високоякісний дисплей з освітленням, який, по суті, є художньою установкою з архітектурного напівпрозорого текстилю та світла. Це вимагає знань для правильного проектування та впровадження підсвічування стель. Основна мета білого підфарника з білого кольору - це функціонувати як легкий прилад. Коли ви вимикаєте світло, це виглядає як звичайна біла стеля (тобто лише гладка поверхня білого кольору).

Проте, при включеному світлі, тверда біла текстильна поверхня перетворюється на світлодіодну мембрану, яка може світитись у будь колірному кольорі, а також у різноманітних налаштуваннях зміни кольору.

Підсвічування стель і стель може також бути цифровим дизайном. Друкований напівпрозорий текстиль - це майстерня з високою роздільною здатністю. У поєднанні з програмованими світлодіодними ліхтарями, прихованими за графікою, друкований текстиль створює унікальний досвід, рівний відвідуванню вишуканого лаунжу або художньої галереї.

Похожие страницы:

  1. ​Установка пластиковых окон на балкон
  2. ​Что такое засоры и почему они возникают
  3. Варіанти гарячого водопостачання