Июнь 30, 2017 – 10:09

Пол кухні викладений плиткоюзвільнення Євгенії я не маю жодного стосунку, хоча, безумовно, відстежувала її долю, як відстежую будь-яке інше резонансну справу.
Днями мені зателефонувала Аня Левченко, розповіла, що Женя з сімейством тимчасово зупинитися у неї і попросила проконсультувати Женю з питань реабілітації та, по можливості, якщо Дружині це необхідно, зайнятися цим питанням.
Я приїхала, познайомилися, сіли за стіл.
- Я вас слухаю, кажу я.
- Ні, це я вас слухаю.
- Женя, мене попросили допомогти вам. Давайте так: що ви хочете?
- Я хочу квартиру в Москві.
Подальша розмова зводився до того, що я намагалася пояснити Жене, що квартиру в Москві вона не отримає, що максимум, що вона отримає в російському суді - п'ятсот-сімсот тисяч компенсації, якщо дійде до європейського суду - 40-50 тисяч. На квартиру все одно не вистачить.
Женя парирувала, що я не права, що вона зірка і їй зараз все з радістю дадуть і грошей на квартиру і роботу.
- Женя, ви розумієте, що вас забудуть через тиждень?
- Ні, я правозахисниця, у мене є крутий медіа-проект і я завжди буду цікава.
Під час цих милих бесід дитина Жені знаходився там де курять, долдбіл іграшками по кахлю і холодильника, а потім роздягнувся догола і накакали на підлогу. Ніяких спроб пояснити дитині, що так робити не можна - не було.
Я сказала Ані, що ні за гроші, ні за піар Не буду зв'язуватися з людиною, якого придавило короною так, що вона не чує жодного розумного аргументу і ради, це дуже шкідливо для моєї репутації, а я їй до смішного дорожу.
А потім була прес-конференція в ТАСС, де жінка, не вміє зв'язати двох слів, несла феєричний марення про правозахисний центр Євгенії Чудновець, на сайті якого всенародним голосуванням будуть вирішувати винна людина чи ні.
Мені відразу згадався Булгаков: «ви в присутності двох людей з університетською освітою дозволяєте собі з розбещеністю абсолютно нестерпним подавати якісь поради космічного масштабу і космічної ж дурості про те, як все поділити». Судячи по обличчях учасників прес-конференції, ці думки були не тільки у мене.
У всій ситуації мені шкода Аню, яка за свою доброту отримала мішок претензій і бруду.
А Жене хотілося б порадити повернутися додому, займатися своєю реабілітацією, лікуванням дитини і сім'єю, а не лізти займатися тим, у чому ви зовсім нічого не розумієте. Ви не виглядаєте зіркою, ви виглядаєте смішно і безглуздо. Ви не пройшли випробування мідними трубами
co2 laser cutter

Похожие страницы:

  1. Продажа квартир в Кемерово
  2. Готовый Плиточный Клей
  3. Преимущества цельного бруса
  4. Безтраншейні технології
  5. Пенополистирол Батэплекс