Февраль 20, 2018 – 14:09

Міжкімнатні двері - ключова частина інтер'єру приміщення

Міжкімнатні двері є дуже помітною деталлю в інтер'єрі будинку і по плануванню розташовані зазвичай так, що їх бачать ваші гості, як тільки переходять поріг приміщення.

Якщо ви міняєте старі на нові двері міжкімнатні в Львові, до цього питання потрібно підходити з належною увагою і визначити з широкого асортименту саме той варіант, який дійсно перетворить ваше домашнє простір.

Купити міжкімнатні двері в Львові високої якості, які стійко витримують щоденне використання, мінімізують передачу звуку між кімнатами, додають характер і стиль в загальний дизайн будинку, ви можете у нас.

Двері міжкімнатні, реалізовані нашою компанією, бувають різних стилів і конфігурацій і виготовлені з найрізноманітніших матеріалів. Кожен тип дверей, має визначальний вплив на зовнішній вигляд приміщення, на контроль шуму в ньому і загальне візуальне враження.

Популярні типи міжкімнатних дверей

Деякі види сучасних міжкімнатних дверей більш популярні, ніж інші. Панельні двері - одні з найбільш часто використовуваних сучасних міжкімнатних дверей, їх класичний стильний вигляд і підняті панелі, значно виділяються серед конкуруючих моделей.

Флеш-двері також дуже популярні серед сучасних міжкімнатних дверей, їх дизайн більш мінімалістичний, ніж у панельних дверей. Їх дверцята гладкі з обох сторін і, як правило, вони не мають аналогів, і є дуже дешевим і економічним варіантом. Такі двері мають кілька назв: потаємні, двері-невидимки, флеш двері.

Розсувні міжкімнатні двері також користуються широким попитом, адже вони займають мінімум простору. Ці двері відкриваються, рухаючись назад і вперед, а не хитаючись назовні. Там де важлива відкритість, де треба показати дизайнерську красу практично всіх кімнат в будинку, розсувні двері є ідеальним варіантом.


Матеріали для міжкімнатних дверей

Сучасні міжкімнатні двері зазвичай виготовляються з декількох основних матеріалів. Тверда деревина є популярним матеріалом для сучасних міжкімнатних дверей, оскільки вона забезпечує класичний і елегантний зовнішній вигляд з перевіреною і надійною стабільністю. Двері з масивної деревини бувають різних видів, найпопулярніші з яких:

  • дуб
  • Ясень;
  • клен;
  • горіх;
  • Тополя;
  • вільха;
  • Та інші.

Синтетичні матеріали з деревини є хорошою альтернативою цільної деревини. Сьогодні ви можете купити двері міжкімнатні в Мінську з установкою з фанери, а також інших штучних матеріалів з деревними волокнами.

Сподіваємося серед широкого асортименту міжкімнатних дверей, вибираючи Двері Львів у нашому інтернет-магазині doorfloor.ua, ви знайдете собі відповідний варіант!

Постучи в сім дверей, щоб одна відкрилася. (Вірменська приказка)

Похожие страницы:

  1. Купити монтажний, плитковий клей
  2. Какие откатные ворота купить?
  3. Купить трудовой договор для ФМС