Июнь 29, 2017 – 18:44

Облицювання стін керамічною

Укладання керамічних плиток для стін і підлог не є дуже складною роботою, яка вимагає спеціальної кваліфікації та вміння. Але існує кілька принципів, застосовуючи і керуючись якими, навіть початківці плиточники можуть чудово впоратися із завданням. Не слід забувати, що облицювання стін плиткою, це заключний етап робіт, свого роду макіяж. Головна частина робіт залишається невидимою, а саме від якості прихованих робіт (підготовки підстави) і залежить якість обробки.

При виборі плитки, крім забарвлення, потрібно звертати увагу на фізико-хімічні властивості плиток. Перш за все, потрібно перевірити чи мають вони однакову забарвлення, візерунки і розміри, звертаючи увагу на геометрію плиток, чи мають їхні краї прямий кут і рівна поверхня плиток.

послідовність робіт

1. Підготовка поверхні.

Підстава під плитки має бути міцним і відповідно рівною, очищеною від бруду, пилу, вапна, жиру і залишків малярських покриттів. Все слабо прилеглі елементи штукатурки повинні бути видалені. Прикладаючи правило довжиною 2 м, перевіряємо всі відхилення стіни від вертикалі і «на просвіт». Якщо відхилення від вертикалі і просвіти між рейкою і стіною більше 5 мм - стіна повинна бути вирівняна.

Вирівнювання стін проводиться кількома способами. Повний вирівнювання стіни робиться заміною штукатурного шару з вирівнюванням нової штукатурки по маяках. Як варіант, стіни годі й оштукатуривать, а облицьовувати водостійким гіпсокартоном (ГКЛВ) або листами ЦСП (цементно-стружкових плит). Облицювання стін ЦСП проводиться аналогічно облицюванню гіпсокартоном з єдиною різницею в тому, що відносно важкі листи цементно-стружкових плит бажано приєднати до стіни дюбелювання «грибками» і / або саморізами.

Часткове вирівнювання «провалів» стін, виявлених під час перевірки на просвіт, можна робити плитковим клеєм, який буде використовуватися для приклеювання плитки .

Похожие страницы:

  1. Облицовка Керамической Плиткой
  2. Облицовка Стен Керамической Плиткой
  3. Укладання керамічної Плитки
  4. Облицювальна Керамічна Плитка
  5. Облицювання Керамічної Плиткой