Июнь 29, 2017 – 18:51

Облицювання керамічною плиткою

Роботи всередині приміщення являють собою велику групу і включають такі види оздоблювальних робіт:
Оштукатурювання.Попередній етап, який дозволяє усунути нерівності і дефекти на стінах. Для цього можуть бути застосовані штукатурки на основі цементу, гіпсу, вапна, а також декоративні штукатурні матеріалиностью).
Шпаклювання, яке дозволяє отримати ідеально рівну поверхню стін і стель. Виконувати роботи можна цементними, гіпсовими, вапняними або полімерними шпаклівками.
Монтаж гіпсокартону. Дозволяє швидко і якісно вирівняти стіни без проведення «мокрих» робіт штукатурними розчинами. Але обробка гіпсокартоном має один недолік. В процесі робіт до стіни монтується спеціальний каркас, на який кріпляться листи гіпсокартону. Така конструкція значно зменшує площу приміщення.
Облицювання керамічною плиткою, плиткою грес, натуральним каменем. Оздоблення стін виходить довговічною і стійкою до вологи, бруду і подряпин. Для приклеювання плитки використовують спеціальні клеї для.
Забарвлення. Заключний етап обробки, який дозволяє отримати довговічне кольорове покриття на стінах, яке не боїться забруднень і легко миється.
Обклеювання шпалерами. Ще один варіант заключного оброблення. Шпалери роблять кімнату затишною, однак бояться вологи і забруднень.
Оздоблювальні роботи залежать від матеріалу будівлі, умов експлуатації приміщення і від смаків та вподобань мешканців.

Похожие страницы:

  1. Облицовка Керамической Плиткой
  2. Укладання керамічної Плитки
  3. Облицювання Стен Керамічної Плиткой
  4. Колекція керамічної Плитки
  5. Облицювальна Керамічна Плитка