Июнь 29, 2017 – 18:41

плитка під цеглу

Керамічна облицювальна плитка вважається вельми відомим матеріалом. Роками вона лежить гладкими рядами на підлозі, на стінах кухонь, ванних кімнат. І ніяка науково-теніческая революція не витіснить її з життя. Нині є маса інших матеріалів, щоб зробити облицювання підлог, стін. Але іноді кераміка зі своїми властивостями виявляється ну просто незамінною. Властивості, які роблять керамічне облицювання таким цінним матеріалом:

Міцність. У цього матеріалу достатня міцність, твердість. Але це дивовижне властивість проявляється лише при укладанні, яка виконана, щоб виконувати всі необхідні умови.

Жорсткість. Кераміці не страшна деформація і при великих навантаженнях на розрив. Товщина матеріалу пропорційно збільшує показник жорсткості.

Вогнетривкість. Це властивість облицюванні дає можливість застосовує її при облицюванні печей, камінів.
Теплопровідність, теплоємність. Властивості ці дають можливість матеріалу швидко вбирати, проводити тепло.

Кольоростійкість. На цей вид облицювання не впливають сонячні промені. Вона не змінює свій колір, чого немає у паперових шпалер або пластмаси.
Антистатичність, електроізоляційні властивості. Позначає це, що немає можливості удару розрядом електрики, як буває при ходьбі по лінолеуму або ковроліну і вона не проводить електрострум.

Хімічна стійкість. Плитка з кераміки має вироблений "імунітет" до руйнування під дією активних хімічних речовин, але боїться фтористо-водневу кислоту.

Гігієнічність. Це один з найбільш гігієнічних матеріалів. Її поверхня не дає "гніздитися" бактеріям або мікробам. Тому керамікою і облицьовують підлоги, стіни в операційних залах, де, перш за все, необхідна абсолютна чистота.

Декоративність. Саме це властивість і керує в основному людьми, які завжди купували, будуть купувати плитку.
Є багато різних видів облицювальної плитки, різних класифікацій: по використанню, з технічних, комерційних параметрам.

Похожие страницы:

  1. Що Таке Керамічна Плитка
  2. Облицювання Стен Керамічної Плиткой
  3. Облицювання Керамічної Плиткой