Июнь 30, 2017 – 09:39

- це найбільш універсальна майданчик в будинку в плані обробки. Якщо у ванній кімнаті традиційно використовується керамічна плитка, а в спальню ми вибираємо шпалери або текстиль, то для кухні різноманітність матеріалів значно ширше. Тому ми і підготували огляд, в якому представлені всі види оздоблення стін на кухні, існуючі на сьогоднішній день.

зміст

Популярні види обробки і їх характеристики

З різноманітності матеріалів, пропонованих виробниками, виділимо три основних, найбільш часто зустрічаються в готових інтер'єрах:

Проста біла фарба прекрасно контрастує з жовтою кухонними меблямиФарбування стін - доступний для всіх, недорогий і практичний спосіб обробки стін в кухонному приміщенні. Однак не можна взяти і просто пофарбувати стіни. Необхідно врахувати ряд моментів, без яких досягти позитивного результату складно.

По-перше, вибирайте легко миються фарбу, щоб ви могли без праці прибрати зі стіни і краплі жиру, і плями від кави, і розчерк фломастера.

По-друге, стіни під фарбування повинні бути ідеально гладкими. Це особливо важливо при використанні глянсовою фарби, яка відразу ж виявить всі дефекти.

Фартух робочої зони виконаний спеціальною фарбою

По-третє, не обмежуйтеся тільки одним тоном. Обіграйте, використовуючи інший колір або різну фактуру. Наприклад, матові стіни - глянцева зона біля столу.

Більш благодатного матеріалу для фантазії, ніж фарба, годі й шукати. Якщо у вас є здібності до малювання, покажіть на однотонної стіні запалену чашку чаю або химерне дерево, і тоді ви отримаєте ексклюзивний декор. Трохи терпіння, кілька мотків малярської стрічки, і на стіні можна виконати імітацію кахлю. Стіни, пофарбовані чорною фарбою, стануть відмінним фоном для світлих меблівПросто наклейте на основний тон стрічку квадратами, зафарбуйте порожні місця контрастним кольором, і візуально ваші стіни будуть оброблені керамічною плиткою.

Порада: при виборі кольору фарби врахуйте той факт, що після висихання тональність кольору може змінитися. Попросіть консультанта магазину підібрати колор на комп'ютері, щоб вийшов той відтінок, який необхідний вам.

Фактурна штукатурка - це практичний, волого - і жаростійкий, екологічно безпечний і красивий вид обробки. Досить сказати, що суміш для штукатурення складається з натуральної крихти, в яку входять крупинки піску, частинки водоростей і мікроскопічні частинки мармуру. Вона витримує температуру до +50 градусів, що, звичайно ж, дуже важливо саме для кухні.

Що входять до складу фактурної штукатурки натуральні наповнювачі та мінеральні волокна здатні приймати будь-який рельєф. Ефект кори дерева, текстури лляної тканини, шкіри диких тварин, природного каменю - вибирайте те, що ближче стилю вашого інтер'єру.

Використання різнокольорових геометричних фігур відмінно виглядає в сучасних стилях інтер'єру Фартух робочої зони розфарбований під керамічну плитку Робоча зона, розфарбована під декоративний камінь Фактурна штукатурка глибокого синього кольору викликає почуття спокою

Похожие страницы:

  1. Плитка для кухні
  2. Плитка для Санузла
  3. Плитка для Стен Кухни