Июнь 30, 2017 – 08:15

Укладання плитки по плитці1 Види укладання

На старій плитці
На підлозі з ДСП або аналогічних матеріалів
Укладання плитки по плитціПеред тим як покласти плитку на дерев'яну підлогу, пропилососьте або помийте його лужним миючим засобом.При необхідності обробіть поверхню ґрунтовкою. Якщо підлога нерівна, вирівняйте його сумішшю, що нівелює.

Укладання: використовуйте спеціальний клей або клей з добавкою і спеціальну пластичну суміш для закладення швів або суміш з добавкою.

2 Матеріали для укладання

ГрунтовкадобавкаСамовирівнююча
нівелюються суміш
Наноситься валиком або щіткою до нівелювання або до облицювання. Використовується на погано всмоктують пористих або дерев'яних поверхнях, створює шар між основою і клеєм. Дозволяє підсилити зчеплення плитки з основою.Укладання плитки на підлогуДодається в клей для посилення його клейкості і пластичності. Дозволяє компенсувати нерівності основи.Наноситься за допомогою вирівнюючого для того, щоб домогтися рівної поверхні основи.
Затріка для швівКлей для плитки
Наноситься м'яким гумовим шпателем для того, щоб заповнити простір між плитками (шви).Як викласти плиткуСуха суміш, яка змішується з водою і наноситься шпателем.
3 Розмітка

Покласти кахельну плитку необхідно таким чином, щоб закінчувати кожен новий ряд плитки біля вхідних дверей в кімнату або біля головного входу.

1. Укладання слід починати, орієнтуючись на дві строго перпендикулярні осі.

Для того, щоб зрозуміти, як правильно укласти плитку, використовуючи шнур для розмітки, накресліть на підлозі 2 перпендикулярні осі, що проходять через центр кімнати або через центр головного входу.

2. Перед тим, як укладати плитку, розкладіть плитки, які не приклеюючи, уздовж накреслених осей до стін кімнати.

Не забувайте враховувати ширину швів. Ця примірка плитки без клею, звана «пробна кладка», дозволить вам вибрати оптимальне розташування плитки і уникнути зайвого різання. Для того, щоб зрозуміти, як правильно укладати плитку , починайте роботу з приклеювання плитки біля стіни, протилежної входу.

4 Укладання

Перший ряд буде складатися з цілих плиток, обрізані плитки ви покладете пізніше.

5Нанесеніе клею і приклеювання

Покласти плитку своїми руками методом приклеювання - найпростіший спосіб укладання плитки.
Всі описані нижче дії (з 1 по 6) повинні повторюватися для кожної ділянки поверхні розміром 70 х 70 см.

Як правильно викласти плитку Як викласти плитку на підлогу Технологія укладання плитки на підлогу Фінальна обробка після укладання плитки

Похожие страницы:

  1. Як Вибрати Клей для Плитки
  2. Як клеїти стельову плитку
  3. Як Покласти Підлогову Плитку
  4. Клей для Гипсовой Плитки