Январь 31, 2019 – 12:20

Не будемо брати до уваги зовнішній вигляд сталевої покрівлі, так як «На смак і колір товаришів немає».

Кожен клієнт має свої уявлення про красу і стиль, тому ми зупинимося на незаперечні переваги металевого даху:

Довговічність. Виготовлена з дотриманням всіх стандартів і норм виробництва якісна металева покрівля здатна прослужити 35 років і довше, не втрачаючи своїх властивостей.

Вы можете купить стол для переговоров по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Простота і висока швидкість установки. За рахунок невеликої ваги матеріалів (4-6 кг / кв. Метр) і їх зручних розмірів (які можна зробити на замовлення) монтаж металочерепиці максимально комфортний. Немає необхідності споруджувати суцільну обрешітку, так як конструкція не буде перевантажувати підставу. Крім того, за допомогою підручних звичайних інструментів можна все зробити дуже швидко.

Універсальність застосування. Сталевий черепицею покривають дахи будинків, які мають найрізноманітніші параметри, форми і розміри. Такий матеріал може використовуватися в будь-якій кліматичній зоні країни, незалежно від кількості опадів і УФ-випромінювання.

Увага! Металочерепиця підійде для дахів з кутом нахилу ската більше 14 градусів, так як інакше буде утруднятися сход опадів, що може призвести до скупченням вологи і снігу.

Стійкість до несприятливих погодних явищ. Сучасні полімерні покриття дозволяють покрівлі прекрасно переносити скачки температурних показників, підвищену вологість, часті рясні опади у вигляді дощу / граду / снігу, сильні заморозки і спеку.

Великий асортимент профілів і відтінків. Більш стійкі форми з високим профілем, або згладжені м'які рельєфи - для кожного замовника є свої варіанти. Так само, як і з квітами, які грайливо рясніють в каталогах різних виробників.

Невибагливість в процесі експлуатації. Сталева черепиця відмінно функціонує без будь-якого спеціального догляду. Просто іноді проводите перевірку місць, де вона закріплюється.

Економічність. Витрати на саме покриття і на монтажні роботи досить невеликі щодо інших покрівельних матеріалів. Не потрібно підсилювати несучі конструкції, застосовувати професійні складні технологічні інструменти - будівельники все зроблять дуже швидко (або ви самі прекрасно впораєтеся).

Похожие страницы:

  1. ​Что такое шерсть мериноса?
  2. ​Что такое чартерные рейсы?
  3. ​Что такое дезинсекция?