Июнь 30, 2017 – 10:03

Щоб дізнатися, як правильно клеїти плитку, слід знати різновиди плиткових матеріалів, якими властивостями вони володіють. Знання допоможуть вам краще підготуватися до поклейки плитки на стелю і не зробити образливих промахів. Стельова плитка являє собою популярний вид стельових покриттів. На ринку можна зустріти різні по малюнку плитки стельові. Типова конструкція покриття являє собою квадратне виріб з пінополістиролу. Його колір і форма можуть бути самими різними: від монолітного до дуже виразного. Плитку зручно кріпити до гіпсових плит, поверхонь з бетону, азбестоцементу, цегли. Вона прекрасно тримається на деревостружкових панелях.

Як клеїти плитку: популярні види виробів для обрамлення стелі

Щоб змінити стельовий дизайн, можна використовувати плитку наступних видів:

  • екструдована - вона виходить за допомогою пресування полістирольного речовини, товщина стельового покриття становить до 3 мм
  • инжекционная - для її виготовлення використовують пінополістирольне сировину
  • пресована - для її створення застосовують пінополістирольні блоки

Екструдована плитка гладка на дотик, на ній практично немає зернистості. Дуже часто вона буває мармурового відтінку. Дуже добре виглядає таке покриття у ванній.

Инжекционная форма покриття виходить шляхом спікання окремих частин. Товщина плитки на стелю становить до 14 мм. Малюнок матеріалу чіткий, з витриманими геометричними розмірами. Пресована відрізняється тим, що її товщина не перевищує 8 мм, ця стельова плитка вважається відмінним варіантом за якістю і доступності.

Розрахунок загальної кількості плитки

Перш ніж приступити до поклейке плитки, необхідно розрахувати її кількість, необхідне для ремонту. Для цього достатньо взяти аркуш паперу, олівець, і намалювати ескіз кімнати в одиничному масштабі. Потім на аркуші малюють розташування плитки від середини кімнати до її країв. Робити розрахунок необхідно з поправкою, що при безпосередній роботі виникнуть зазори і невеликі нестиковки по торцях. Тому слід заздалегідь врахувати величину відступів між плитками. Бажано купувати більшу кількість плиток, щоб в разі пошкодження або шлюбу продовжити ремонт, а не витрачати час на повторну поїздку в магазин.

При виборі клею слід звертати увагу на час, необхідний клейовому шару для схоплювання. Тривалий час застигання може привести до того, що плитка на стелі може «поплисти». Щоб не допустити такої помилки, рекомендується купувати польські товари типу «Титан» або клей «Момент». Щоб плитку клеїти найбільш раціонально, слід наносити шар клею по контуру квадратної плитки, а також в середині.

Як паяти паяльником? Як зібрати дверну коробку?

Похожие страницы:

  1. Як класти плитку
  2. Як викласти підлогу плиткою
  3. Як Покласти Підлогову Плитку
  4. Как Клеить Кафельную Плитку