Ноябрь 14, 2018 – 18:15

Отже, ви вирішили продати свій будинок. Як і будь-який продавцем додому, ви хочете отримати найбільший долар. Ви бачили ті телевізійні шоу, де власники нерухомості витрачають тисячі на домашнє проживання. Що робити, якщо у вашому бюджеті немає тисяч доларів? Ви будете здивовані нашими варіантами. Є кілька кроків, які можна зробити, щоб зробити ваш будинок більш привабливим для потенційних покупців додому, не витрачаючи багато грошей.

Нижче наведено 10 бюджетних способів, щоб зробити ваш будинок для продажу.

1. Припинити апеляцію

Перші враження роблять все відмінне, і саме тому важливо, щоб ваші домашні проекти принижували привабливість. Вийдіть з маленьких DIY завдань, як обрізання кущів, розрізання трави, позбавлення від сміття та посадки квітів. Якщо це необхідно, замініть стару поштову скриньку новим, розпиліть будинок, якщо він буде брудний, фарбувати або замінити передні двері. Зробіть все необхідне, щоб зробити ваш будинок чудово виглядати, як потенційні покупці додому.

2. Скаттерс

Одним з найважливіших аспектів житла для потенційних покупців є наявний простір та план поверху. Ось чому так важливо зробити домашній вигляд максимально привабливим та нейтральним. Почніть з усунення безладдя, включаючи перевантаження кинджалів, особистих фотографій тощо. Розміщення вашого будинку створить простір, і саме це шукають покупці житла. Усунення незграбності дійсно робить домашній вигляд великим і навіть більш новим.

Якщо ваші приміщення виглядають тісними, розглянемо можливість переміщення більших або менш привабливих предметів меблів у сховища. Крім того, переконайтеся, що ніщо не затьмарює очі покупців від важливих координаційних центрів, таких як прекрасні види або каміни. Покупці будинку часто зависають на негативах, а захаращений будинок може змусити їх перейти на нерухомість.

3. Ретельно очистити

Протріть павутинки, вимийте вікна, вичистіть розчин і т. Д. Вам слід також очистити оббивку меблів, оскільки вона збільшує загальне враження, яке ви намагаєтеся представити. При необхідності вийміть чи замініть корпусні апарати та світильники. Жоден з цих завдань не є дорогими заходами, але вони можуть мати великі значення. Якщо у вас немає часу зробити це самостійно, найнявши професійне прибирання.

4. Живопис

Поки живопис недорогий порівняно з іншими поліпшеннями, свіжий шар пальто справляє значний вплив. Тим не менш, найкраще дотримуватися нейтральних кольорів, що мають тенденцію. Ви навіть можете намалювати сучасні кухонні шафи, щоб дати їй свіжий, новий вигляд. У разі потреби інвестувати у те, щоб ваш будинок був намальований всередині та зовні - це доведеться погасити в довгостроковій перспективі. Якщо стіни дійсно добре виглядають, розфарбовуйте обробку або трохи торкайтеся тут, і цього може бути достатньо. Зафарбуйте яскраві, застарілі кольори нейтральним кольором (ви ніколи не можете піти з кремом, коричневим або білим кольором).

5. Зверніть увагу на подробиці

Як кажуть, "чорт знаходиться в подробицях". Прості кроки, такі як прибирання чи заміна кабінетної фурнітури або світильників, можуть призвести до величезної різниці в тому, як представлений будинок. Кілька акцентних подушок на дивані, свіжа квіткова композиція журнальний столик та відповідний набір свіжих, нових рушників у ванній кімнаті додають візуальну привабливість.

Похожие страницы:

  1. ​Ботокс для Лица: Секреты Молодости и Красоты
  2. 6 шагов для организации вашего дома согласно бюджету
  3. Кафельная Плитка для Ванной Комнаты Фото
  4. ​Ботокс в Красноярске: Секрет Молодости и Красоты
  5. ​Программируемые реле: Управление и Автоматизация