Июнь 30, 2017 – 08:41

Навіть людям, далеким від таких речей, як будівельні технології, часом доводиться зіткнутися з необхідністю провести ремонт квартири, що, в свою чергу, вимагає вивчити масу інформації чисто технічного характеру. Майже всім хочеться зробити ремонт якісно, надовго і, що найголовніше, максимально раціонально підійти до фінансових витрат на нього. В ході підготовки до ремонту можна перебрати кількох підрядників - у кого-то виявляться занадто високі запити, інші висловлять готовність взятися буквально за все, але в розмові з ними не важко буде з'ясувати, що вони не розуміють в будівництві елементарних речей - просто всі хочуть заробити гроші, а кінцевий результат часто нікому, крім власника квартири, не важливий. Але навіть якщо вам пощастить знайти досвідченого виконроба, який зробить ремонт якісно, недорого і в стислі терміни, то все одно ремонт в квартирі по-справжньому не закінчиться ніколи - час від часу знадобиться вносити в нього ті чи інші зміни, доробляти якісь дрібниці .

Чи не найбільшою складністю є ремонт санвузла. По-перше, справа це саме по собі витратна, по-друге, на ринку дуже великий вибір санітарного фаянсу, меблів для ванних кімнат , змішувачів, клапанів. Зараз модно приховувати все під коробом з кахлю, однак, якщо раптом трапиться витік, то про неї можна буде дізнатися, швидше за все, тільки тоді, коли в двері буде стукати розгніваний сусід з нижнього поверху. Та й обслуговування різьбових з'єднань і лічильників через занадто вузькі сантехнічні щілини - справа не дуже-то зручний. В результаті надійність і функціональність буває принесена в жертву естетиці.

Окрема тема - вибір рушникосушки. Можна довго над тим - що ж краще вибрати: водяний полотенцесушитель або електричний, але, об'єктивно водяні рушникосушки потихеньку відмирають - в заміські будинки їх вже не ставлять, а за прогнозами фахівців вже протягом цього року кожен другий покупець буде вибирати саме електричну модель рушникосушки в силу її практичності і зручності в монтажі. Згідно зі статистикою, тільки за останні два роки обсяги продажів електрики зросли до десяти разів, причому деякі купують електричний полотенцесушитель, навіть якщо у них вже був раніше поставлений водяний.

Основні мінуси водяного полотенцесушителя - ще як мінімум два різьбових з'єднання, які можуть протекти в самий невідповідний момент, прив'язка до наявності гарячої води в системі, незручність, якщо треба буде щось з ним зробити в майбутньому, - для цього, як правило, доводиться відключати весь стояк гарячої води, що передбачає спеціальне звернення до працівників ЖЕУ.

Електричний полотенцесушитель позбавлений цих недоліків. Чи включається він тільки коли в цьому є потреба, наявність гарячої води в системі також не має значення, прилад працює від побутової електромережі за рахунок тена, немає ризику протікання, а значить, їдучи в робоче відрядження і перекриваючи воду в будинку, можна бути впевненим, що все буде благополучно. А ось стояк, до якого зазвичай підключають водяний полотенцесушитель, у себе в квартирі не перекрити - він проходить через всі поверхи житлового будинку, і значить несе в собі ризик протікання.

Похожие страницы:

  1. Як вибрати клей для керамічної плитки?
  2. Як вибрати плитку для ванної та кухні?
  3. Як вибрати надійний клей для плитки?
  4. Як вибрати плитку для підлоги кухні