Июнь 30, 2017 – 08:41

Навіть людям, далеким від таких речей, як будівельні технології, часом доводиться зіткнутися з необхідністю провести ремонт квартири, що, в свою чергу, вимагає вивчити масу інформації чисто технічного характеру. Майже всім хочеться зробити ремонт якісно, надовго і, що найголовніше, максимально раціонально підійти до фінансових витрат на нього. В ході підготовки до ремонту можна перебрати кількох підрядників - у кого-то виявляться занадто високі запити, інші висловлять готовність взятися буквально за все, але в розмові з ними не важко буде з'ясувати, що вони не розуміють в будівництві елементарних речей - просто всі хочуть заробити гроші, а кінцевий результат часто нікому, крім власника квартири, не важливий. Але навіть якщо вам пощастить знайти досвідченого виконроба, який зробить ремонт якісно, недорого і в стислі терміни, то все одно ремонт в квартирі по-справжньому не закінчиться ніколи - час від часу знадобиться вносити в нього ті чи інші зміни, доробляти якісь дрібниці .

Чи не найбільшою складністю є ремонт санвузла. По-перше, справа це саме по собі витратна, по-друге, на ринку дуже великий вибір санітарного фаянсу, меблів для ванних кімнат , змішувачів, клапанів. Зараз модно приховувати все під коробом з кахлю, однак, якщо раптом трапиться витік, то про неї можна буде дізнатися, швидше за все, тільки тоді, коли в двері буде стукати розгніваний сусід з нижнього поверху. Та й обслуговування різьбових з'єднань і лічильників через занадто вузькі сантехнічні щілини - справа не дуже-то зручний. В результаті надійність і функціональність буває принесена в жертву естетиці.

Окрема тема - вибір рушникосушки. Можна довго над тим - що ж краще вибрати: водяний полотенцесушитель або електричний, але, об'єктивно водяні рушникосушки потихеньку відмирають - в заміські будинки їх вже не ставлять, а за прогнозами фахівців вже протягом цього року кожен другий покупець буде вибирати саме електричну модель рушникосушки в силу її практичності і зручності в монтажі. Згідно зі статистикою, тільки за останні два роки обсяги продажів електрики зросли до десяти разів, причому деякі купують електричний полотенцесушитель, навіть якщо у них вже був раніше поставлений водяний.

Основні мінуси водяного полотенцесушителя - ще як мінімум два різьбових з'єднання, які можуть протекти в самий невідповідний момент, прив'язка до наявності гарячої води в системі, незручність, якщо треба буде щось з ним зробити в майбутньому, - для цього, як правило, доводиться відключати весь стояк гарячої води, що передбачає спеціальне звернення до працівників ЖЕУ.

Електричний полотенцесушитель позбавлений цих недоліків. Чи включається він тільки коли в цьому є потреба, наявність гарячої води в системі також не має значення, прилад працює від побутової електромережі за рахунок тена, немає ризику протікання, а значить, їдучи в робоче відрядження і перекриваючи воду в будинку, можна бути впевненим, що все буде благополучно. А ось стояк, до якого зазвичай підключають водяний полотенцесушитель, у себе в квартирі не перекрити - він проходить через всі поверхи житлового будинку, і значить несе в собі ризик протікання.

Похожие страницы:

  1. Як вибрати клей для керамічної плитки?
  2. Як правильно укласти тротуарну плитку?
  3. Як вибрати плитку для ванної та кухні?
  4. Як вибрати надійний клей для плитки?
  5. Як вибрати плитку для підлоги кухні