Июнь 30, 2017 – 09:45

Як вибрати плитку для підлоги кухніКожен, хто робив ремонт, стикався з проблемою, як вибрати плитку для підлоги кухні. Обробка підлоги на кухні керамікою - варіант вдалий і з естетичної, і з екологічної точки зору, а також володіє експлуатаційними характеристиками. Дизайн плитки для підлоги кухні грає ключову роль в оформленні інтер'єру: підтримує стилістику і відтінкові гаму кухонних меблів, облицювання стін і елементів декору. Підібравши красиве підлогове покриття з відмінними характеристиками міцності властивостями, Ви додасте інтер'єру кухні ефектний вигляд на довгі роки.

Як вибрати плитку для підлоги кухніОсновні експлуатаційні характеристики плитки

Як вибрати плитку для підлоги кухні за технічними параметрами - питання далеко не пусте, хоча багато хто ігнорує його, набуваючи підлогове покриття, грунтуючись лише на своїх естетичних уподобаннях. Наскільки б не була плитка красива, всі Ваші старання по облаштуванню підлоги на кухні будуть марними, якщо скоро кахельне покриття покриється сколами і тріщинами. При виборі підлогової кераміки в кухню рекомендується звернути увагу на наступні характеристики плитки, які вказуються у вигляді піктограм на упаковці:

  • Клас зносостійкості. Купуйте кахель 3-5 класу за міжнародною шкалою PEI або 5 класу відповідно до ГОСТ. Як вибрати плитку для підлоги кухніЦе стане запорукою повільного зносу плитки, стійкості до точкових ударів і її довгому терміну служби.
  • Опір ковзанню. Найкращий варіант - плитка з коефіцієнтом тертя 0, 75.
  • Стійкість до хімічно агресивних середовищ. Плитка на підлогу повинна чудово протистояти впливу побутової хімії - підбирайте кахель класу А, АА.
  • Пористість (коефіцієнт водопоглинання). Чим пористее кераміка, тим активніше вона вбирає вологу. Для кухонного підлоги краще купувати низькопористою плитку. Завдяки глазурованої поверхні плитка не вбирає вологу.
  • Стійкість до вигоряння . На упаковці плитки має бути зображено «сонечко» - це запорука того, що плитка не потьмяніє з часом, піддаючись впливу ультрафіолету.

Як вибрати плитку для підлоги кухні Як вибрати плитку для підлоги кухні Як вибрати плитку для підлоги кухні Як вибрати плитку для підлоги кухні

Похожие страницы:

  1. Керамічна плитка для ванної та кухні
  2. Як класти плитку на підлогу
  3. Як вибрати плитку для ванної та кухні?