Июнь 30, 2017 – 09:15

image

Серед оздоблювальних матеріалів для підлоги і стін керамічна плитка впевнено лідирує. Вона довговічна і практична, не вимагає складного догляду, і все ж є нюанси. Про видах плитки і тренди останніх сезонів розповідає експерт відділу «Плитка» ТОВ «Леруа Мерлен Схід» Армен Погосян.

txakel / Fotolia

Чи можна класти настінну плитку на підлогу?

По області застосування плитку можна розділити на підлогову і настінну, плитку для ванни і для кухні, додавши до цього універсальну плитку. Якщо з останньої все зрозуміло: її можна укладати і на стіни, і на підлогу, і на кухонний фартух, то з іншими видами виникають питання. Чи можна облицювати підлоги плиткою стіну і навпаки? Відповідаємо: укладати настінну плитку на підлогу ми все-таки не рекомендуємо: плита тонше, не така міцна і менш стійка до стирання. imageПідлогову плиту можна використовувати для укладання на стіну, але є нюанс: для цього потрібен спеціальний посилений клей.

Які види обробної плитки бувають?

Найпоширенішою і зрозумілою покупцеві є класифікація за назвою.

Керамічна плитка є одним з найпопулярніших, зручних і практичних оздоблювальних матеріалів. В її основі - суміш природних матеріалів (глина, пісок і т. Д.). Потрібна форма надається плитці вже в сирому вигляді. Після цього плитка висушується і обпалюється при температурі від 900 до 1250 ° С. Область застосування керамічної плитки дуже широка: їй облицьовують стіни в житлових приміщеннях, а також в ванних кімнатах, санвузлах, на кухонному фартусі. Це екологічний і безпечний матеріал, тому його можна використовувати в лікарнях, дитячих садах і школах.

Керамічний граніт - різновид керамічної плитки. Глина пресується при високому тиску і після обпалюється при температурі 1200-1300 ° C. За рахунок особливостей виробництва у керамограніта відмінні технічні характеристики: висока твердість поверхні і зносостійкість, низьке водопоглинання і, як наслідок, морозостійкість, несприйнятливість до сонячного випромінювання та інших негативних атмосферних факторів. Завдяки високій міцності керамограніт традиційно застосовують в якості підлогового покриття на кухні, в коридорі, на балконі, а також на вулиці: можна викласти поріг перед входом в будинок, доріжку, майданчик для ігор або паркувальне місце.

Похожие страницы:

  1. Керамічна плитка для вашої кухні
  2. Керамічна плитка для ванної та кухні
  3. Як вибрати плитку для підлоги кухні