Февраль 25, 2020 – 18:45

Стаття покликана пояснити, що таке биткоин і які принципи його роботи. Призначена вона для початківців користувачів, тому якщо ви вже знаєте про биткоин, що це наднадійний криптовалюта і т. д. – можете сміливо йти збирати безкоштовні биткоини, не читаючи. Для тих же, хто хоче докладніше дізнатися, що таке Bitcoin і як виглядають гроші майбутнього – рекомендуємо ознайомитися. А так же рекомендуем купить облучатель-рециркулятор дезар 5 по самым выгодным ценам в Москве, Санкт-Петербурге, Краснодаре.

Bitcoin був придуманий в 2009 році якимсь анонімом, який називав себе Сатоши Накамото. Він є батьком цього геніального винаходу, і його ім'ям названа мінімальна частина биткоина в 0.00000001, іменована сатоши (satoshi).

Щоб доступно пояснити, що таке биткоин – уявіть собі тотально, всебічно захищену золоту монету, здатну миттєво переміщатися в будь-яку точку земної кулі. Цю Bitcoin-монету можна підробити, не можна дублювати або заборонити на будь-якому рівні, нею можна розрахуватися в будь-який момент. До того ж Bitcoin не має зносом, який характерний для всіх звичайних монет.

Кількість биткоинів обмежена – всього їх може бути випущено 21 мільйон. На сьогодні жодна держава світу не може надрукувати або принижують їх. Така концепція биткоин – що це повинні бути гроші, що належать тільки вам, які ніяк не підробити і якими можна миттєво розрахуватися з ким завгодно в будь-якій точці земної кулі, де є інтернет.

Чимало людей, які знають, що таке биткоини, вже щосили використовують заробіток биткоинов як пряме засіб свого існування. Биткоини можна багато де одержати, граючи в ігри або виконуючи нескладні завдання. Чимало людей піднімають на цьому дохід, який можна порівняти з оплатою праці кваліфікованого фахівця. Особливо завзято для цих цілей використовуються биткоин крани – місця, роздають дорогоцінні монетки безкоштовно.

По своїй суті, биткоин – це цінний ресурс, який використовується в якості валюти. Bitcoin часто помилково порівнюють з євро або доларом, однак люди, які знають, що таке Bitcoin, швидше прирівнюють його властивості до золота або срібла. Так відбувається тому, що властивості Bitcoin надзвичайно схожі з властивостями дорогоцінних металів: обмежена кількість, поступове виснаження ресурсу і унікальні якості, які впливають на вартість. Це тільки поверхневе пояснення того, що таке биткоины, але найбільш доступно для розуміння технічно непідкованих користувачів.

Видобуток биткоинов пов'язана з їх криптографічного структурою. В далекому 2009 році, коли геній Сатоши тільки-тільки імплементував свій криптовалютный проект в життя, добувати їх можна було з допомогою звичайного пересічного комп'ютерного процесора . Сьогодні ж, коли всі знають, що це Bitcoin, що це надійно і быстыро – їх можна здобути тільки з допомогою дорогого устаткування, що підключається до процесу, званого "майнінг" (англ. mining – видобуток). Подібне обладнання коштує недешево, тому для недосвідчених людей простіше пограти в Bitcoin ігри щоб отримати заповітні криптоденьги. Якщо ж ви все-таки вирішили поцікавитися процесом видобутку і витягти з нього вигоду – перевірте наш розділ хмарного майнінгу, знайдете багато способів заробити.

Кращий спосіб зрозуміти Биткоин – це спробувати ним скористатися. Заведіть собі биткоин гаманець. Він є сховищем ваших биткоинов, через нього здійснюються всі операції оплати і нарахувань. Важко оцінити цілісність та рівень технологічності цього винаходу, проте вже після кількох пробних транзакцій ви зможете зрозуміти, що кріптовалюти виявилися величезним кроком людства вперед і близько час виходу на повністю новий рівень користування грошима і поняття про те, що уявляють з себе готівкові та безготівкові кошти. Розуміння того, що таке Биткоин і як ним користуватися, відкриває нові перспективи. Користуйтеся можливістю:)

Похожие страницы:

  1. Дома из экопана
  2. Кладка Плитки
  3. Клей Плитонит