Декабрь 21, 2017 – 22:52

коричнева плитка в фартусі

В інтер'єрі кухні плитка часто стає головним акцентом. Бажано, щоб вона за кольором і малюнком підходила до меблів і стільниці: ідеально гармоніювала або красиво контрастувала.

Настінна і підлогова плитка в кухні більше піддається механічного навантаження, ніж в інших кімнатах, на неї впливають побічні продукти приготування їжі - жири, пар. Її доводиться відмивати майже кожен день, застосовуючи миючі хімічні речовини. Тому до неї пред'являються підвищені вимоги, які стосуються міцності.

Хімічну стійкість плитки можна визначити при виборі, вона маркується латинськими літерами AA, A, B, C, D. Сама стійка до агресивних середовищ плитка з позначенням AA.

Вологостійкість - це властивість, яким обов'язково повинна володіти плитка для облицювання кухні. Стандарти обмежують насичення плитки вологою в кількості 1% від загальної ваги. Краща плитка для кухні така, у якій поглинання води не перевищує 0, 03%.

До механічних ударів на кухні, до стирання абразивними порошками плитка теж повинна бути готова. Бажано при покупці поцікавитися про стійкість глазурованої плитки до подряпин і сколів.

Італійські, іспанські, російські виробники плитки для кухні враховують всі ці нюанси і пропонують споживачеві плитку з підвищеними технічними характеристиками - зносостійкість і міцність. Така плитка збереже надовго свою первісну красу. Це може бути глянсова плитка для стін, яка менше забруднюється, і матова, з шороховатостей поверхнею плитка для підлоги, що оберігає домочадців від ковзання.

Похожие страницы:

  1. Кахель для Кухні
  2. Плитка для кухні
  3. Про плитці для ванної
  4. Фотоплитка для Кухни