Июнь 30, 2017 – 08:43

Спочатку керамічна настінна плитка застосовувалася для запобігання стін від руйнівних зовнішніх впливів, а потім перетворилася на важливий і дивовижний елемент декору, який повністю перетворює кімнати наших будинків, квартир і не тільки ...

Облицювальна настінна плитка тепер використовується при обробці фасадів і надає їм особливий, благородний вид. За якістю настінна плитка не поступається іншим матеріалам, а багато в чому їх перевершує, при цьому вона економічніша.

Ми вже не можемо уявити собі без керамічної плитки стіни наших ванних кімнат, кухонь, прихожих, а також офісних, торгових центрів та інших громадських будівель, які ми відвідуємо.

У нашому каталозі ви можете побачити настінну плитку від кращих виробників в самих різних стилях. Можна зробити вибір для гармонійного поєднання плитки з фаянсом або з меблями ванної кімнати. Гарний квітковий, рослинний стиль, який створює приголомшливий інтер'єр в будь-який з кімнат.

У передпокої або на кухні чудово буде виглядати настінна плитка під натуральний камінь. Така тепла фактура буде чудово прикрашати баню, сауну, а також терасу, зовнішні стіни будинку, альтанки.

Виробники настінної плитки перевершили самих себе, застосувавши нові техпроцеси для отримання плитки з поверхнею металу або дерева, дзеркала, шкіри або тканини, яка буде безпрограшним варіантом при обробці будь-яких приміщень з урахуванням її функціональних характеристик.

Похожие страницы:

  1. Як класти плитку
  2. Плитка на Плитку
  3. Жидкий Клей для Плитки
  4. Плиточный Клей Юнис 2000
  5. Клей для Половой Плитки