Июнь 29, 2017 – 19:15

Надтонкий тепла підлога1что таке теплі електричні підлоги

Теплий електрична підлога - це кабельна система обігріву підвищеної надійності, яка може використовуватися і як система комфортного обігріву підлоги, і як основна система опалення. Нагрівальні секції систем теплої підлоги - це мають два шари ізоляції екрановані одножильні і двожильні кабелі, а також надійні з'єднувальні муфти. Від традиційних способів опалення, де тепло передається конвекційними потоками, тепла підлога відрізняється рядом переваг:

  • Нагрівальна частина системи захована в конструкцію підлоги, що дозволяє збільшити корисну площу і урізноманітнити дизайн приміщень, при цьому покриття підлоги може бути будь-яким: плитка, мармур, килимове покриття (крім паркету).
  • Чи не висушує повітря в приміщенні, так як нагрівальний кабель не має прямого контакту з атмосферою.
  • Подвійна ізоляція і екранує обплетення кабелів дозволяє використовувати теплі підлоги в приміщеннях будь-якої вологості.

Двожильні нагрівальні матиПерш за все виберіть свою систему.
Перед тим, як почати монтаж теплої підлоги ми радимо вам переконатися, що ви вибрали саме ту систему, яка підійде для вашого приміщення і бажаного типу обігріву (комфортний або основний).

1. Основна система опалення в окремих будинках, в тому числі в тих випадках, коли немає можливості підключитися до системи центрального опалення. Основна система опалення передбачає використання більш потужного кабелю і пристрій стяжки товщиною не менше 5 см. При цьому площа теплих підлог повинна становити не менше 70% від загальної площі приміщення, що обігрівається. Рекомендована питома потужність системи при використанні теплої підлоги в якості основної системи опалення - від 160-180 Вт / м2. Наприклад, тепла підлога потужністю 0, 19 кВт, площа обігріву - 1, 2 м2; перевіряємо потужність: 190 Вт / 1, 2 м2 = 158 Вт / м2.

2. Додаткова (комфортна) система опалення. Встановлюється спільно з опалювальними приладами інших типів і призначена для досягнення теплового комфорту. Найбільш актуальна в приміщеннях з холодними підлогами (ванні кімнати, санвузли, кухні, басейни) і на перших поверхах будівель. Рекомендована питома потужність системи при комфортному підігріві підлоги 120-140 Вт / м2. Наприклад, тепла підлога потужністю 0, 19 кВт, площа обігріву - 1, 5 м2; перевіряємо потужність: 190 Вт / 1, 5 м2 = 126 Вт / м2.

Похожие страницы:

  1. Плитковий Клей Юніс Плюс
  2. Клей для Теплих Підлог
  3. Плитковий Клей для керамограніту
  4. Плиточный Клей для Керамогранита
  5. Плиточный Клей для Теплых Полов