Ноябрь 9, 2018 – 21:10

призначений як для безпосереднього візуального контролю рівня рідини в ємностях і судинах різних розмірів, так і непрямого дистанційного контролю шляхом перетворення рівня рідини в уніфікований вихідний сигнал постійного струму значенням від 4 до 20 мА. За допомогою сигналізаторів граничних рівнів контролюються фіксовані рівні рідини у всьому діапазоні контролю.

РУУ-М призначений для роботи з широким спектром рідин, включаючи коррозионноактивной, небезпечні і отруйні: етилмеркаптани, кислоти, луги, перхлоретілен, бензин, масла і ін.

Вы можете приобрести качественный уровнемер MG-33 по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Основні переваги щодо рівнемірів з оглядовими стеклами

можливість непрямого дистанційного контролю рівня рідини;

чіткий візуальний контроль рівня рідини на відстані до декількох десятків метрів;

можливість автоматизації заповнення-спорожнення ємностей і судин;

надійність, довговічність і безпеку конструкції при мінімальних витратах на експлуатацію;

для діапазонів контролю понад 300 мм один РУУ-М в більшості випадків замінює кілька рівнемірів з оглядовими стеклами.

Опис і склад

РУУ-М складається з наступних основних вузлів:

корпус покажчика;

індикатор переміщення поплавка візуальний (ІППВ);

індикатор переміщення поплавка герконовий (ІППГ);

сигналізатор граничного рівня (СПУ).

Корпус покажчика приєднується до ємності або посудині з рідиною за принципом сполучених посудин, всередині корпусу покажчика знаходиться герметичний поплавок з магнітною системою.

Зовні на корпус покажчика навішується ІППВ, ІППГ, СПУ.

Індикатор переміщення поплавка візуальний має два виконання. У першому виконанні індикація положення поплавця забезпечується двоколірними роликами, розташованими вздовж корпусу покажчика з кроком ~ 10 мм. Кожен ролик забарвлений в два контрастні кольори, і в ньому закріплений постійний магніт. При взаємодії магнітних полів поплавка і роликів останні обертаються і встановлюються потрібної стороною.

У другому виконанні індикація положення поплавця забезпечується постійним магнітом, розташованим в прозорій направляючої. Магніт утримується магнітним полем поплавка і плавно переміщається уздовж направляючої за поплавком.

В індикаторі переміщення поплавка герконового як чутливий елемент використовується резистивная матриця, перемикається з допомогою магнітокерованих контактів (герконів). Замикання групи герконів здійснюється магнітною системою поплавка.

У сигналізаторі граничного рівня в якості чутливого елемента використовується геркон, який замикає-розмикає електричний ланцюг навантаження реєструючого приладу під впливом магнітного поля поплавка.

Похожие страницы:

  1. Використання і види обробної плитки
  2. ​Подарунок для дівчини має бути особливим
  3. Дизайн Укладки Плитки в Ванной
  4. Показания к применению препарата АПОКВЕЛ