Июнь 30, 2017 – 08:13

Група клеїв, виготовлених на основі синтетичної смоли. Незамінні для основних робіт зі склеювання будинку, в офісі, школі. Застосовуються для дрібного побутового ремонту, створення макетів з паперу та картону, виконання творчих робіт, хобі та моделювання.

Склеюють більшість матеріалів: дерево, папір, картон, шкіру, метал, гуму, скло, пробку і цілий ряд інших.

Клейове з'єднання стійке до дії води, неконцентрованих кислот і лугів, зберігає свої властивості при температурі до +70 град. З, еластично і компенсує натяг матеріалів. Універсальний клей UHU AlleskleberВсі універсальні клеї UHU кристально-прозорі.

Клей універсальний застосовується для швидкого склеювання виробів з різних матеріалів. Такий клей може бути використаний в якості просочення пористих поверхонь і грунтовки. При цьому клейовий шов досить стійкий до впливу часу. Він характеризується своєю нетоксичність і безпекою.

Універсальний клей-гель UHU Alleskleber GelПереваги універсального клею

На нашому сайті ви можете ознайомитись та придбати один з видів клею даного типу. Клей будівельний універсальний рекомендується для приклеювання панелей, планок, карнизів з поліуретану і штукатурки, розеток, акустичних і термічних ізоляційних матеріалів всередині приміщень і поза ними.

Клей пва універсальний здатний склеювати паперові, картонні, дерев'яні та металеві поверхні. Він має високу клеїть здатністю, за рахунок чого дозволяє надійно склеювати різні деталі і отримувати досить міцні з'єднання. Клей універсальний водостійкий прекрасно підійде для такого виду склеювання, при якому клейовий шов залишається на увазі, а також для склеювання прозорих матеріалів. Універсальний клей UHU Twist & GlueПісля висихання такої клей еластичний і повністю компенсує натяг матеріалів. Він є ідеальним клеєм для ремонту, господарських робіт і моделювання.

Клей епоксидний універсальний рекомендується для склеювання деревини, металів, порцеляни, кераміки і скла.

Універсальний клей UHU Alleskleber / UHU All Purpose

Універсальний прозорий клей UHU Alleskleber на основі синтетичної смоли для будинку, офісу, творчих робіт і т.д.

Призначення:
- cклеівает дерево, картон, папір, тканину, текстиль, шкіру, кераміку, скло, фарфор, мармур, метал, повсть, фетр, пробку, солому та інші матеріали.

Не підходить для склеювання поліетилену , поліпропілену, тефлону, силікону, а також паперу зі спеціальним просоченням (фото-, термопапір і т.п.).

Універсальний клей-гель
UHU Alleskleber Gel / UHU All Purpose Gel

Універсальний прозорий клей-гель UHU Alleskleber Gel на основі синтетичної смоли для будинку, офісу, творчих робіт і т.д. Гелеподібна консистенція запобігає розтіканню клею, завдяки чому він ідеально підходить для вертикальних поверхонь.


Оригінальні привітання з днем народження в прозі для невістки

Похожие страницы:

  1. Керамограніт: унікальна плитка майбутнього
  2. Показчик рівня рідини магнітний візуальний
  3. Раскладка Керамической Плитки в Ванной
  4. Каталог Керамической Плитки для Ванной
  5. Клей для Керамической Плитки в Ванной