Июль 8, 2019 – 12:56

Переваги клеєного бруса є головним фактором, через який застосування цього матеріалу в нашій країні з кожним роком стає все більш поширеним. Клеєна деревина сьогодні застосовується для спорудження заміських будинків і різноманітних конструкцій, а також у будівництві будинків з великими прольотами, наприклад, басейнів і ковзанок, а також складів.

Авіа проїзд за буль-якого напрямку Ви можете замовити на нашрму ресурсі по найвигіднішій вартості на сьогоднішній день.

Всі властивості і переваги клеєного бруса купуються деревиною в процесі особливого виробничого процесу, основою якого є унікальна технологія, згідно з якою для виробництва клеєного бруса використовується конструкційна деревина - це високотехнологічний матеріал, що виготовляється з сосни або їли, а також модрини і кедра, і широко використовуваний в будівництві.

Розміри клеєного бруса. Переваги клеєного брусаНачальний етап виробництва клеєної деревини полягає в ретельному просушування дощок, які розділені по серцевині. При цьому отриманий рівень вологості в деревині не повинен бути більше 15%, а самі дошки повинні залишатися рівними. Висушені дошки обробляються антисептиками і антипіренами, а потім відправляються на етап стругання, при якому видаляються всі дрібні нерівності з поверхні дощок. Наступний етап обробки дощок полягає в сортуванні по міцності і наявності дефектів, це дозволяє забезпечити необхідний рівень якості готового клеєного бруса.

Клеєний брус. Переваги клеєного бруса

Відсортовані дерев'яні ламелі надходять на спеціальний прес, де відбувається склеювання бруса. Залежно від кількості склеюваних дощок (від 2 до 5 штук) варіюється товщина бруса, яка доходить до 25см. Міцність склеювання ламелей відповідає міжнародним стандартам і обумовлена спеціальним високоміцним і водостійким клеєм, який не перешкоджає тому, щоб дерево дихало.

Клеєний брус. Переваги клеєного бруса

Щоб забезпечити високу міцність клеєного бруса, ламелі склеюються так, щоб волокна в них були спрямовані в протилежні сторони. Це дозволяє не тільки збільшити природну міцність деревини, її звукоізоляційні властивості, а й створити матеріал, який при підвищенні вологості не змінює свою форму, що вельми важливо в будівництві. Клеєний брус сьогодні застосовується практично у всіх елементах конструкції дерев'яного будинку.

Похожие страницы:

  1. ​Дом из клееного бруса
  2. Клей для Клинкерной Плитки
  3. Клей для Плитки Форум
  4. Преимущества цельного бруса