Июнь 29, 2017 – 19:10

Клей для кріплення

Використовувати плитковий клей Церезіт См 11 можливо для зовнішніх / внутрішніх робіт по кріпленню плитки (max.3030 см) і керамограніта на підстави, що не піддаються деформації - підлоги, стіни.

Клей для плитки Ceresit CM11 з додаванням еластіфікатора застосовують при кріпленні керамограніта, плитки, скла на деформуються поверхні і гіпсокартон в тому числі. А також для облицювання всіляких балконів, сходів, цоколів, чаш басейнів; на гіпсові, бетонні, ангідрітние підстави, малярні поверхні, що володіють хорошою адгезією. Водопоглинання плитки не повинно перевищувати 1%.

Плитковий клей Церезіт з додаванням еластіфікатора можна використовувати для таких робіт, як:

- кріплення плитки з водопоглинанням менше 1%, (керамограніт, скло) при зовнішніх і внутрішніх роботах, в тому числі на обігріваються поверхнях;
- на різні деформуються підстави (деревостружкові або гіпсокартонні плити і т. П.);
- для облицювання цоколів, зовнішніх сходів, балконів, чаш відкритих басейнів і резервуарів;
- укладання плитки на керамічні , глазуровані облицювання, в тому числі при зовнішніх роботах;
- на міцні малярні покриття, що мають гарну адгезію;
- на гіпсові і ангідрітние підстави;
- на пористий і «молодий» бетон.

Мармур або світлий просвічує камінь рекомендується укладати на білі клеї Ceresit СМ 15 і СМ 115. Якщо потрібно укласти підлогову великоформатну плитку, то краще іспоовать клей Ceresit СМ 19.

Підстава, на яке буде укладатися плитка має бути досить міцним, очищено від забруднень і речовин, що знижують адгезію (жирів, мастил, бітумних мастик -88.
Всі обсипаються частини поверхні необхідно видалити. Дефекти поверхні глибиною до 5 мм. Вирівнюються плитковим клеєм Церезіт СМ 11 за добу до початку укладання плитки, більш глибокі дефекти необхідно зашпаклювати ремонтної шпаклівкою Ceresit СТ 29 за три доби до початку укладання плитки.
Вирівнювати підстави під плитку рекомендується матеріалами групи Ceresit СN.

На цементно-піщані штукатурки і стяжки (вік не менше 28 днів) і на зрілий бетон (не менше 3 місяців) плитку можна укладати без попередньої підготовки поверхні. Якщо основа сухе, що сильно вбирають, його необхідно попередньо зволожити або обробити ґрунтовкою Ceresit СТ 17 з наступним висушуванням 4-6 годин.

Похожие страницы:

  1. Клей для Плитки Геркулес
  2. Клей для Плитки Термостойкий
  3. Клей для Плитки Геркулес
  4. Клей для Плитки Церезит См 11