Май 25, 2020 – 17:20

Наука не стоїть на місці і рухається завжди вперед. Швидкими темпами науковці вдосконалюють процес біологічного очищення стічних вод.

Також активно впроваджується новий процес очищення, фізико-хімічний, який відрізняється великою ефективністю.

Рекомендуем компанию которая профессионально занимается ремонтом лобового стекла.

Зараз робота націлена на використання комбінації цих методів, а також пошуку застосування стічних вод, які вже пройшли очистку.

Існує кілька принципово різних способів очищення стічних вод:

- біологічний;

- хімічний;

- механічний.

Механічне очищення стоків

Механічне очищення стічних вод використовується для позбавлення від твердих нерозчинних у воді речовин. Ця технологія очищення використовує метод відстоювання, проціджування і фільтрування.

Пісок та інші тверді речовини видаляється за допомогою спеціальних відстійників. Стічна вода, в якій містяться речовини великих фракцій, очищується за допомогою процесу проціджування через решітки різних розмірів.

Забруднення, які легші за воду, наприклад, такі як нафта, масло, жири спливають на поверхню видаляються за допомогою спеціальних уловлювачів. Такі споруди використовуються на великих промислових підприємствах.

Очищення забруднених вод від різного роду суспензій застосовується на великих промислових підприємствах. Дрібнодисперсні частки рівномірно розподілені в товщі води, тому традиційні методи очищення не допоможуть. Для таких випадків розроблений метод фільтрації.

Фільтр - зазвичай на тканинній основі або іншого зернистого матеріалу. Принцип дії такої очистки води досить простий. Забруднена вода проходить через фільтр, стоки тим очищаються від вапна. Частинки залишаються на поверхні фільтруючого матеріалу.

Механічна чистка стічних вод використовується в багатьох промислових системах каналізації в якості першого ступеня очищення. Другий ступінь очищення - біологічна. Зазвичай механічне чищення стічних вод проводять в поєднанні з іншими технологіями очищення.

Іноді бувають випадки, коли на великому виробництві використовують тільки механічну очистку стоків, що забезпечує переробку води до необхідного ступеня чистоти. Така вода після проходження механічного очищення повертається далі в виробництво або ж у водойму.

Фізико-хімічне очищення відбувається з використанням спеціальних коагулянтів і флокулянтів. Такі хімічні речовини вступають в реакцію з водою, що сприяє ефективному і швидкому виділенню забруднень.

Похожие страницы:

  1. Модульные посты охраны
  2. Потолочные светильники
  3. Облицювання стін плиткою
  4. Положить Плитку на Пол
  5. Как Клеить Плитку на Пол