Декабрь 26, 2018 – 12:42

Оформляючи квартиру або будинок в стилі ретро, можна відтворити найсміливіші ідеї п'ятдесятих-шістдесятих років двадцятого століття. Стиль ретро надзвичайно різноманітний. Він об'єднав дуже багато різних тем і напрямків за дуже великий період часу. У ньому можуть використовуватися не тільки старовинні предмети, а й сучасні.

Цьому стилю властива радість і веселість, подібне оформлення не може бути похмурим, нудним і похмурим.

Кімната в ретро-стилі

Качественный инстумент Вы можете купить на сайте Stanleys.com.ua по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Для початку потрібно задуматися над придбанням меблів. Простий класичний гарнітур ретро-стилю, прикрашений покривалами і маленькими подушками, прекрасно підійде для цієї мети. Вініловими шпалерами з квітковими малюнками або вертикальними лініями можна обробити стіни.

Також при обробці стін можна обмежитися фарбуванням або штукатуркою. Років п'ятдесят тому стелі просто білили, тому цей спосіб прекрасно підійде і зараз. Для освітлення використовують торшери, люстри або лампи з абажурами. У ретро-стилі можливо величезна кількість поєднання самих різних кольорів і відтінків, починаючи з рожевого і зеленого, закінчуючи білим, чорним і червоним. Після ошкуривания ваших меблів, дерево на ній можна покрити лаком, це додасть їй ефект старовини. Кришталева посуд, кольорові вази, і чорно-білі фотографії на стінах доповнять композицію.

Якщо у господаря будинку є цінні вази, кубки, інші представляють цінність експонати, то для них спеціально, якщо дозволяє площа приміщення, виготовляється подіум вітрина з ударостійкого скла, як в справжній музей. За словами фахівців студії по дизайну квартир decotrend.ru, виглядає таке рішення в інтер'єрі кімнати просто шикарно.

Ретро-кухня

На кухні ретро-меблі, як правило, має малюнки на дверцятах і гладкі кути. В ті часи скла у вітрини вставляли рифлені. Форма столу не грає великої ролі, вона може бути як круглої, так і прямокутної форми. Форма більше повинна відповідати розмірам приміщення, а не бути призначеної ще одним атрибутом ретро-стилю. Підійдуть звичайні стільці на металевих ніжках з низькою спинкою, а старенькі холодильники з обтічною формою підійдуть цього стилю як не можна до речі. Однак, це зовсім не означає, що нова побутова техніка не впишеться в інтер'єр. Кілька стареньких аксесуарів на полицях або на столі можуть органічно виправити цю ситуацію, створивши приємну атмосферу.

Ретро-ванна

Дерев'яний шафка, старовинна чавунна ванна і мармурова раковина ідеально підійдуть подібної ванній. Велике дзеркало, оформлене в дерев'яну мереживну раму. Відповідним по стилю кольором для кранів і змішувачів стане бронзовий. Найбільш підходящим кольором для ванної в цілому буде помаранчевий, білий або коричневий. Пол і стіни можна обробити плиткою.

Похожие страницы:

  1. Запчасти для авто
  2. ​Суфийские притчи
  3. Интерьер в стиле ретро
  4. ​Брекеты для детей