Декабрь 21, 2017 – 13:16

10:11 Санкт-Петербург У РВД

Для приготування смачної їжі необхідно не тільки вміння, але і позитивний настрій. І, якщо кухня являє собою гармонійне приміщення, то тут і вечерю готувати, і чай пити вранці приємно.

Повітря на кухні зазвичай з підвищеною вологістю. Кухонна облицювання поверхонь контактує з різного роду забрудненнями. Особливо це стосується статі. Тому найбільш вигідним покриттям для стін і підлоги кухні є керамічна плитка.

Плитка буває пресована і екструдована. Плитка для підлоги для кухні екструдована є матеріал, що виготовляється з м'якої тістоподібної маси. Проходячи через екструдер, такий матеріал знаходить задану текстурну форму. Пресована керамічна плитка для кухні проводиться з порошкоподібної суміші під тиском преса. Далі плитка віддається процесу випалу - високотемпературної термічної обробки. Плитка для кухні з кераміки також може бути глазурована і неглазурована. Емальований або глазурована плитка отримала свою назву від того, що покрита шаром кольорового скла. Неглазурована плитка для кухні однорідна по товщині, суцільна і, як правило, не володіє декоративним малюнком. Для того щоб нанести на плитку якийсь орнамент або малюнок, використовують фарбувальні пігменти.

Похожие страницы:

  1. Резка Плитки
  2. Кладка Плитки
  3. Кухня из Плитки