Июнь 29, 2017 – 19:33

підготовка підстави

Поверхня основи повинна бути міцною, ретельно обеспиленою, очищеної від бруду, масел, жирів. Для вирівнювання значних нерівностей горизонтальних поверхонь рекомендується використовувати наливні підлоги IVSIL. Для вирівнювання значних нерівностей стін рекомендується використовувати штукатурки IVSIL GROSS, IVSIL RUST. Перед проведенням робіт поверхню необхідно обробити однією з грунтовок IVSIL в залежності від типу підстави.

приготування розчину

Суху суміш висипати в ємність з чистою водою згідно з розрахунковими показниками (див. Таблицю технічних характеристик) і ретельно розмішати до отримання однорідної пластичної маси. Отриманий розчин витримати 3-5 хвилин і знову перемішати. Приготований розчин рекомендується використовувати протягом 4 годин.

застосування

Клейовий розчин нанести на основу за допомогою гладкої терки і розрівняти зубчатим шпателем. Плитку перед початком робіт замочувати не слід. Розмір зубців шпателя залежить від розміру плитки. На свіжонанесений клей докласти плитку і притиснути її до основи. Щоб вибрати бажане плитки розчин повинен покривати не менше 65% приклеюваної поверхні. При зовнішніх роботах для підвищення надійності кріплення необхідна 100% -а смачиваемость плитки клеєм. Для цього рекомендується додатково наносити розчин на зворотну сторону плитки.

Плитка повинна бути покладена в протягом 15 хвилин після нанесення клею на основу. Розташування плитки можна корегувати протягом 10 хвилин після укладання. Температура повітря і підстави повинні бути від +5 ºС до +30 ºС. Всі вищевказані рекомендації щодо застосування вірні при температурі +23 ºС і відносній вологості повітря 60%. В інших умовах час схоплювання і висихання розчину може змінюватися.

Таблиця витрати товстошарового плиткового клею в залежності від розміру плитки і кута нахилу зубчастого шпателя *:

Розмір сторони плитки Розмір зуба шпателя Витрата клею 1 (кут нахилу шпателя 45 °), кг / кв.м Витрата клею 2 (кут нахилу шпателя 60 °), кг / кв.м До 10 см 4 мм 2, 0 2, 4 Від 10 до 20 см 6 мм 3, 0 3, 6 Від 20 до 30 см 8 мм 4, 0 4, 8 Понад 30 см 10 мм 4, 9 6, 1

* Наведено середні значення по витраті клею без урахування можливих робіт з вирівнювання підстави. При значних нерівностях, а також при додатковому нанесенні розчину на тильну поверхню плитки витрата може бути вище. Аналогічну табличку для визначення шару нанесення дивіться в розділі " Плиткові клеї ".

Всі технічні характеристики дійсні при температурі 18-20 ° С і відносній вологості 60%

Похожие страницы:

  1. Клей для Теплого Пола
  2. Клей для Керамогранита
  3. Клей для Плитки См 11
  4. Клей для Плитки Литокол
  5. Клей для Теплого Пола
  6. Клей для Теплых Полов