Июнь 30, 2017 – 10:30

Плитка на підлогу Керамін фото

«Керамін»: білоруський стиль європейської якості!

«Керамін» - це найбільший білоруський виробник керамічної плитки і керамограніта. Підприємство включає в себе три підрозділи: завод «Будфарфор», «Мінський керамічний завод» і підприємство з виробництва керамічних плиток. За рік компанія випускає 18 млн. Кв. м плитки, і більше 70% відсотків продукції експортується в усі країни СНД і Прибалтики.

ВАТ «Керамін» закупило сучасне обладнання італійських фірм SACMI і System Ceramics. Плитка і керамограніт «Керамін» випускається на:
- спеціальної лінії третього випалу «Кемас»;
- двох окремих лініях, призначених для виробництва об'ємних декоративних елементів;
- лінії гідроабразивного різання.

Регулярно оновлюються технології декорування. З'явилася настінна і плитка для підлоги «Керамін», що імітує метал, дерево, текстиль, камінь і т. Д. Була закуплена технологія ROTOCOLOR, що дозволяє наносити дуже складні малюнки. Також фахівці заводу впровадили технологію цифрового друку. Все це дало можливість компанії випустити понад 40 колекцій плитки, серед яких «Арізона», «Відень», «Кастелло», «Палермо», «Романа» і ін.

Продукція «Керамін» відповідає стандартам ДСТУ ISO 9001-2001 та ДСТУ ISO, що підтверджує високу якість і належне зберігання. Компанія брала участь в таких відомих міжнародних виставках, як «Cersaie-2013», «Будекспо-2013», «Mosbuild-2014».

Зв'язавшись з фахівцями нашої компанії, ви можете дізнатися більше інформації про даний виробника, проконсультуватися щодо вибору найбільш оптимальної колекції, а також зробити покупку за демократичною ціною.

Похожие страницы:

  1. Розміри плитки для ванної: які бувають варіанти
  2. Плитковий Клей для керамограніту
  3. Керамічна плитка, керамограніт з Італії, купити
  4. Вибір плитки для ванної, практичні поради