Ноябрь 25, 2018 – 20:42

При будівництві і ремонті ми шукаємо найоригінальніші і стильні рішення для своїх міських квартир. А адже оформлення дачної ділянки теж заслуговує на увагу!

Будинок мрії допоможе створити студія дизайну інтер'єру, так чому б не звернутися до фахівців і при розробці, і реалізації проекту заміського житла? На які варіанти вигляду вашої фазенди варто звернути увагу?

Какие именно продукты влияют на уровень глюкозы Вы можете прочитать здесь абсолютно бесплатно.

Будиночок в селі

Любіть сільські ландшафти і народний колорит? Дизайн дачі в стилі кантрі те, що вам потрібно. При оформленні такого ділянки використовуються елементи сільської місцевості: тини або дощані паркани, декоративні колодязі з журавлем, деталі побуту, наприклад, керамічні глечики і садові тачки. Задіюються тільки натуральні матеріали: глина, камінь, дерево. У цьому дизайнерському рішенні ви не знайдете яскравих екзотичних квітів, зате звичні мальви, декоративні злаки, ромашки, соняшники, запашні трави в миксбордере створять затишну атмосферу заміської обстановки.

Японський сад

Ландшафт в цьому стилі призначений для споглядання і умиротворення. У ньому немає домінуючих деталей і випадкових дрібниць. Розташування всіх частин продумано і наповнене сенсом. Для японського оформлення характерні плавні лінії і мініатюрні форми. Невеликий сад каменів, штучна водойма, павільйони та альтанки-пагоди, карликові чагарники і етнічні скульптури створять ефект занурення в культуру Азії.

англійський пейзаж

Ілюзія природності ландшафту - основна риса такого дизайну. Майстер використовує існуючі нерівності або сам створює горбистий рельєф. Ділянка декорується ярусами квітів, струмком, невеликим містком. Обов'язково присутній газон, який необхідно регулярно стригти. Доріжки з каменю або плитки завершують перетворення дачі в англійський особняк. Так ландшафтний дизайн легко переносить господаря будинку в будь-яку точку світу.

Похожие страницы:

  1. ​Самык интереснык дизайнерскик решения для дачи!
  2. ​Как получить помощь в получении кредита
  3. ​Как выбрать кальян, на что нужно смотреть
  4. ​Перейдіть до агента з нерухомості
  5. ​Диоптриметры: Точность в Измерениях Зрения