Май 7, 2020 – 06:59

Висока якість взуття дозволяє забезпечити тривалу носку. При покупці кросівок особлива увага приділяється не тільки матеріалу, але і підошві, на яку буде припадати основне навантаження. Сучасні моделі спортивного взуття призначаються як для певного виду спорту, так і щоденного використання. Але для правильного вибору і практичності, при покупці потрібно правильно вибирати підошву, це допоможе продовжити термін служби взуття, виключити травми під час спортивних занять і будь-який інший дискомфорт під час шкарпетки. Широкий ассортимент обуви в интернет магазине yeezy boost поможет каждому выбрать любимую модель по доступной стоимости. З чого складається підошви кросівок Ключовим моментом у виробництві спортивного взуття вважається вибір підошви: дизайн, матеріал. Саме від цих чинників залежить комфорт і експлуатація моделі. Існує кілька різновидів матеріалу, з якого виробляють підошви:

Гума. 

Використовують у виробництві взуття багато років і до сих даний матеріал, не втратив своєї популярності. Гумова підошва стійка в шкарпетці, не боїться перепадів температури, відрізняється міцністю і гнучкістю. За кросівками на гумовій підошві легко доглядати, вона не вибаглива і комфортна. Однак деякі лікарі ортопеди не рекомендують купувати кросівки на гумовій підошві, вважають, що вона може, є спусковим механізмом для розвитку суглобових захворювань.

Силікон. 

Кросівки на силіконовій підошві відмінно підходять для фітнесу, забезпечують хорошу посадку, охолодження ступні і зручність. Навіть при тривалій шкарпетці ноги в такому взутті не втомлюються.

Поліуретан.

Спортивне взуття з поліуретанової підошвою виглядає стильно і красиво. Такий матеріал відрізняється підвищеною зносостійкістю. Вона не стирається, легка, має низьку електропровідність.

Мікропорами або пориста гума - м'який матеріал, який найчастіше використовують у виробництві ортопедичного взуття. Відрізняється тепло - і холодонепроводімостью, що дозволяє нозі влітку не пітніти, а взимку не мерзнути.

Термопластичная гума (ТЕП) - один з популярних видів матеріалу використовується у виробництві кросівок. Такі підошви стійкі і довговічні, в рази легше гуми, досить комфортні. Їх мінусом вважається низька термостійкість - може деформуватися при температурі вище 70 градусів.

Яку підошву вибрати для кросівок - вирішувати покупцеві, але в будь-якому випадку вона повинна бути практична і зручна в шкарпетці.

Похожие страницы:

  1. Як класти плитку на підлогу
  2. Як Покласти Підлогову Плитку
  3. Як викласти підлогу плиткою
  4. Как Стелить Плитку на Пол