Июнь 30, 2017 – 08:19

клей для вінілової плитки фото

Підкажіть, як наносити клей, чи потрібно грунтувати поверхню і який клей підходить для кварцвініловая плитки?

Поверхня гарантувати не обов'язково. Клей наноситься шпателем з дрібним зубцем (А2) безпосередньо на фінішне покриття.
Кварцвініловая плитка укладається або на контактний клей, або на дисперсійний. Контактний підходить для укладання на невбираючі підстави (лінолеум, метал, кахель, пофарбовані поверхні), вертикальні поверхні, стелі.
При використанні дисперсійного, клей наноситься на фінішне покриття, на плитку в такому випадку клей наносити не потрібно.
При укладанні контактним клеєм на вертикальні поверхні і стелю мажемо і плитку, і підстава, даємо клею підсохнути (близько 20-30 хвилин) і після цього приклеюємо.
З контактних клеїв (для приклеювання на стіни, стеля) ми рекомендуємо Forbo 522, Bostik A3 Object, при невеликих обсягах зручніше «Момент 1», з дисперсійних - для всмоктуючих мінеральних підстав - Thomsit UK 400, для інших всмоктують підстав - Homakoll 248, для невсмоктуючих підстав - Forbo 522, homakoll 168 Prof, Thomsit 188.
Клея для побутового лінолеуму для приклеювання кварцвініла не придатні!

А що ви скажете на рахунок екологічності цього матеріалу? чула таку думку що ці плитки як промисловий лінолеум, виділяє шкідливі речовини і рекомендується в добре провітрюваних приміщеннях ТІЛЬКИ ... всякі пристрасті наговорили ... але ж той же ламінат теж не натуральний !!! просочений всякою поганню ...

Кварцвініловая плитка розроблена японськими фахівцями і випускається в Південній Кореї. Японські і корейські компанії приділяють першорядне значення екологічної безпеки своєї продукції. Рівень емісії шкідливих речовин в атмосферу дозволяє використовувати дану підлогову дизайн-плитку ПВХ в громадських місцях, будинках, дитячих, навчальних і лікувальних установах. Думка про промисловий лінолеум помилково, оскільки при виробництві даної плитки застосовуються зовсім інші технології і матеріали, зокрема кварцовий пісок, кальцити, є екологічно чистими матеріалами, пов'язані ці складові з іншим основним складовим - вінілом, який є інертним матеріалом. В даний час з нього виготовляється маса предметів (бутлі для води, харчові контейнери і плівки і т.п.), які використовуються в побуті. При цьому на плитку ПВХ є як обов'язкові, так і сертифікати добровільної експертизи, яка підтвердила відсутність шкідливої емісії в навколишнє середовище і придатність до використання плитки в дитячих дошкільних та ін. Установах.

Похожие страницы:

  1. Клей для Потолочной Плитки
  2. Клей для Напольной Плитки
  3. Клей для Гипсовой Плитки
  4. Клей для Половой Плитки
  5. Клей для Виниловой Плитки