Июнь 30, 2017 – 09:21

Укладання плитки шаховим

Перші етапи йшли за планом і зайвих питань не виникало. Але після того, як тріснула стяжка в декількох ділянках, Марія насторожилася. Далі послідувала незалежна експертиза, невтішний вердикт, зміна бригади і переробка стяжки. Друга бригада залила її грамотно, витримавши технологію, але штукатурні роботи нікуди не годилися.
Потім змінилася третя бригада і ось настав «зоряний час» четвертої!

Ремонт знаходився на стадії укладання плитки у ванній і кухні. Зокрема, кухонного фартуха. Марія попросила мене приїхати на об'єкт і в черговий раз пояснити, як правильно укладати плитку у ванній і кухні. Безумовно, я приїхала відразу, як тільки з'явилася можливість, так як не могла кинути в біді свою клієнтку.

Дізнавшись у плохоговорящіх російською мовою обробників, хто у них головний, я почала йому все докладно пояснювати на кольорових кресленнях з розгорненнями (ви навіть не уявляєте, наскільки детальними були ці креслення із зазначенням розмірів, артикулів і назв колекцій плитки!). Але після 10 хвилин мого красномовного мовлення, я раптом зловила себе на думці, що на мене дивляться абсолютно порожні очі без краплі натяку на розуміння ...
І тут я задаю питання: Ви вмієте читати креслення?
На що отримую відповідь: Мій дядько вміє!
А далі ... no comment, як то кажуть ...

Зареєструватися на вебінар по дизайну:
Тоді я перейшла на кухню і на стіні зробила позначку початку укладання плитки для кухонного фартуха і його кінцеву позначку по висоті. Плитка була форматом 30х90 см, тому по висоті їх вкладалося всього 2 штуки. Здавалося б, куди простіше покласти 2 плитки? Але ж ні ... Наші «працьовиті будівельники» примудрилися цього не зрозуміти і зробити по своєму!
Як? А ось як це було!
Отримую я від моєї клієнтки фото на телефон і не можу в'їхати, що там зображено? Якісь чоловічі ноги до коліна, частина статі, фрагмент стіни з плиткою 30х90 см ... Я подумала спочатку, що вона переплутала адресата і вирішила передзвонити. У відповідь я почула майже істерику з проханням терміново приїхати ще раз в цей же день! І, незважаючи на пізню годину вечора я помчала по вечірній Москві заспокоїти Марію і вирішити ситуацію на місці.

Похожие страницы:

  1. Как Правильно Класть Плитку в Ванной
  2. Как Правильно Положить Плитку в Ванной
  3. Как Правильно Укладывать Плитку в Ванной
  4. Правила Укладки Плитки в Ванной