Июнь 30, 2017 – 09:48

кухонний фартух з малюнком овочіУ каталозі інтернет-магазину РІКШОП ви можете купити кахельну плитку для кухні, яка виконана в будь-якому стилі, починаючи з класики і закінчуючи хай-тек. У нашому асортименті представлені як цілісні дизайнерські композиції, так і окремі колекції для підлоги і стін. Для створення дійсно гармонійного стилю можна підібрати бордюри, панно і інші допоміжні елементи дизайну.

Весь представлені колекції можна в живу подивитися в нашому виставковому центрі на наб. Обвідного каналу д. 14 літ. С. Повірте, побачити все різноманіття своїми очима набагато цікавіше гортання каталогу, а своєчасний рада нашого консультанта допоможе вибрати найцікавішу композицію саме для вашого будинку.

(На фото плитка для підлоги кухонна)

Як вибрати кухонний кахель?

В даному сегменті існує три основних типи кераміки: плитка для кухні на фартух, на стіни і на підлогу. "Фартух" - це зона навколо столу, мийки і плити. Тут обробка піддається найбільш сильному впливу від діяльності на кухні, впоратися з яким під силу тільки кераміці. Часто укладається одна лише плитка на фартух, тому вона спочатку продумується в якості незалежної композиції.

  • однотонна кераміка (зараз популярні відтінки білого кольору, спокійні сині тони);
  • дизайнерська композиція;
  • імітація під цеглу, дерево, камінь, метал, кристали і т.п .;

У нас представлені найпопулярніші бренди з Росії, України, Білорусі, Китаю, Туреччини та Європи. Всі виробники вже не перший рік присутні на ринку керамічної плитки і їх продукція в повній мірі відповідає всім стандартам якості. Одним словом, вибирайте дизайн - все інше буде на висоті.

Як дешево купити елітну плитку?

Традиційна проблема при будь-якій покупці - висока ціна на найпривабливіші варіанти. Це питання постає зовсім по іншим кутом під час акцій і розпродажів. Знайшли такий напис над однією з позицій в каталозі? Значить, в ваших руках відмінна можливість заощадити, купивши дійсно дешево відмінну плитку для кухні .

кухонний фартух білого кольору плитка з малюнком фрукти

Похожие страницы:

  1. Плитка для Ванной Коллекции
  2. Плитка для Ванной на Пол
  3. Плитка на Кухню Фото
  4. Плитка для Кухни Фото
  5. Плитка для Кухни с Рисунком