Декабрь 20, 2018 – 18:20

Поняття альпійської гірки відомо з кінця дев'ятнадцятого століття. У ті часи вона створювалася з метою показати різноманітність флори гірських альпійських ландшафтів, але з плином часу стала невід'ємною частиною ландшафту сучасних заміських будинків.

Взаємодія рослинного світу та природних каменів приємно радує око. Така гірка встановлюється або під кутом, або в кілька ярусів, так як в горах є значні перепади по висоті.

Качественная машинная штукатурка в Днепре купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

З чого ж починається пристрій альпійської гірки на заміській території? В першу чергу - вибір каменів. Їх можна зібрати біля річки, у гірських доріг, в кар'єрі або в будь-якому іншому місці Найкраще збирати каміння середнього розміру, адже їх потрібно ще доставити на заміський ділянку. Вони повинні бути круглими і гладкими, різноманітних розмірів і забарвлення. Приблизний план альпінарію краще заздалегідь зробити на папері, щоб полегшити задачу розташування каменів і майбутньої рослинності, і дотримуватися плану благоустрою території.

Потім настає етап озеленення. Слід чітко уявляти, яку саме рослинність передбачається посадити. Наприклад, дуже добре впишуться в рослинну картину мохи. Мох покриє собою заздалегідь встановлені камені, невибагливий і вимагає мінімального догляду. Потім висаджуються квітучі рослини, використавши мотоблок або культиватор для розпушування грунту перед посадкою. Вони додадуть яскравість і барвистість альпінарію. Застосування високих рослин необов'язково, можна використовувати і низкорастущие. Різна форма і забарвлення їх створить неповторну картину на заміській ділянці.

Якщо є можливість, то поруч з альпійською гіркою можна встановити декоративний водоспад або невелике озеро. Вони додадуть ексклюзивність ділянці з альпінарієм. Якщо ж фінансові можливості не дозволяють відразу виконати їх установку, можна і відкласти на деякий час або використовувати альтернативу. Як альтернативний варіант використовують аналог міні-водоспадів - систему замкнутого циклу для кругообігу води. Такі системи деякі люди встановлюють у своїй квартирі. Принцип пристрою досить простий: за допомогою насоса вода з резервуару подається в верхню частину водоспаду, звідти природним способом надходить в резервуар. Точно такий же водоспад встановлюється власними силами, але вже на більшій території.

Як варіант декору можна використовувати підсвічування. Освітлення, встановлене в воді і на альпійській гірці, створить приємне відчуття затишку і комфорту.

Похожие страницы:

  1. ​Будівництво тераси своїми руками
  2. Укладаємо плитку без швів своїми руками
  3. Як класти плитку своїми руками
  4. ​Делаем альпийскую горку своими руками