Март 14, 2020 – 16:00

Значна компанія Мосенергосбит поставляє електроенергію жителям Москви і прилеглих областей.

В його роботу входить не тільки поставки, а й розрахунки з фізичними особами та юридичними компаніями, що ведуть свою діяльність на території Московської області і в самій Москві.

Для спрощення процесу і економії часу клієнта, Мосенергосбит пропонує використовувати спеціальний онлайн-сервіс. Поэтому рекомендуем зайти в мосэнергосбыт личный кабинет и узнать сумму по счетам и задолженности.

Це Особистий кабінет, через який легко передавати показання, дізнаватися суму виставлених рахунків, заборгованості та інше. Є мобільна версія програми, що володіє всіма можливостями стаціонарного особистого кабінету клієнта.

Тепер нема необхідності витрачати свій час на відвідування офісів і вистоювання черг. Зайдіть в свій персональний кабінет і задайте питання по онлайн-зв'язку фахівцям компанії.

Сервіс Особистого кабінету клієнта дозволяє не тільки проводити розрахунки і дізнаватися суми платежів.

Він оснащений додатковими функціями, що створює зручність для абонента Мосенергозбуту. Основні можливості особистого кабінету:

- передача відомостей (показань) лічильників;
- отримання електронних квитанцій на оплату послуг;
- оплата виставлених рахунків без нарахування комісій;
- контроль статистичних даних по споживанню енергії;
- використання декількох рахунків;
- замовлення додаткових видів послуг, таких як заміна застарілих лічильників і їх перевірка;
- оформлення заяв на пільги і знижки;
- отримання інформації про зміни в тарифних планах;
- отримання інфо-повідомлень і новин від Мосенерго.

Щоб стати користувачем Особистого кабінету і мати доступ до всіх можливостей онлайн-системи, необхідно пройти реєстрацію.


Відкрийте сайт Мосенергозбуту і виберіть у правому верхньому кутку регіон проживання. Потім клацніть на кнопці особистого кабінету.

Система переведе Вас на вкладку входу або реєстрації в програмі особистий кабінет клієнта. Виберіть відповідний пункт і дотримуйтесь вказівок сервісу.

Якщо ваші дані вже зареєстровані в програмі, то можна здійснити вхід в Особистий кабінет.

Для нових клієнтів, необхідно натиснути кнопку реєстрації та пройти процедуру.

Для того, щоб пройти процедуру реєстрації, потрібно дізнатися номер свого лічильника. Сама процедура проходить відразу в кілька етапів. Щоб перейти до обслуговування віддалено необхідно пройти процедуру реєстрації на сайті Мосенергозбуту:

Необхідно клікнути мишкою по кнопці «Особистий кабінет» на головній сторінці сайту Мосенергозбут.
Після цього у знову відкрилася сторінці потрібно знайти кнопку «Зареєструватися».
Введіть телефонний номер або адресу електронної пошти, особовий рахунок і номер лічильника (вказані в платіжній квитанції).
Придумайте пароль для входу для того, щоб Ви могли зайти на сайт Мосенергозбуту і підтвердіть свої дані.

При реєстрації за адресою електронної пошти, обов'язково перевірте Вашу пошту, має прийти повідомлення з посиланням підтвердження активації кабінету. Якщо Ви реєструєтеся за номером мобільного телефону, обов'язково дочекайтеся СМС повідомлення з кодом активації.

Після проходження процедури реєстрації, Вам залишиться лише виконати вхід в свій особистий кабінет на сайті. Для цього потрібно ввести пароль, а також логін (вказаний під час реєстрації).

Похожие страницы:

  1. Доставка цветов от интернет-магазина
  2. Высококачественные копии Lego
  3. Особенности игрового автомата Starburst
  4. Каталог Керамической Плитки для Ванной
  5. Клей для Потолочной Плитки