Июнь 30, 2017 – 09:16

Старовинна іспанська плитка

Плитка, загартована в століттях

Перші рецепти виготовлення керамічної плитки прийшли до Іспанії в VIII-IX століттях. Вони були запозичені у арабів, які вже давно володіли майстерністю виготовлення кераміки. Технологія виробництва кераміки довгий час зберігалася в найсуворішому секреті і була доступна тільки іспанським майстрам.

Саме тому Іспанія на багато років випередила інші європейські держави в цій сфері виробництва, адже іншим країнам доводилося розробляти власні рецепти методом проб і помилок.

Сучасне виробництво плитки в Іспанії

Сучасне виробництво керамічної плитки в Іспанії в основному зосереджено в провінції Кастельон. Саме там розташовується більшість заводів з виробництва керамічної плитки. Всього ж в країні налічується близько 150 фабрик, що працюють в керамічної індустрії. У цьому ж регіоні знаходяться глиняні розрізи, хімічні підприємства на яких виготовляється сировину для керамічного виробництва, а так само наукові центри, які розробляють для нього нові технології та обладнання.

Така кількість керамічних заводів пояснюється тим, що довгий час ця сфера виробництва складалася з сімейних мануфактур і майстерень при католицької церкви. Фабрика Pamesa Ceramica ІспаніяЯкісь мануфактури виросли у великі підприємства, а інші залишилися невеликими сімейними фірмами. У наш час переважна більшість підприємств оснащено новітнім обладнанням, багато хто з них об'єднані в консорціуми, що дозволяє їм працювати найбільш ефективно.
У нашому інтернет-магазині представлена продукція найвідоміших іспанських заводів, що випускають керамічний граніт і фасадну клінкерну плитку, а так само керамічну плитку для ванних кімнат, кухонь, віталень: Pamesa Ceramica, Saloni Ceramica, Azulev, Europa Ceramica, Navarti, Rocersa Ceramica, Piranesi, Oset, Ape Ceramica, Argenta Ceramica.

Особливості іспанської керамічної плитки

Для того щоб зрозуміти, чи потрібна вам саме іспанська плитка , необхідно знати, чим вона відрізняється від кераміки інших виробників. Основними критеріями вибору плитки є її ціна, дизайн і, безсумнівно, якість. Давайте детальніше зупинимося на всіх трьох моментах окремо.

Дизайн

Якщо розглядати плитку Іспанії в цілому, то можна прийти до спільного висновку, що стосується особливостей дизайну. Іспанці тяжіють до всього яскравого, помітного, тому в малюнках на плитці переважають життєрадісні тони (для порівняння, італійська плитка частіше імітує природний камінь з великими прожилками або цікавою, незвичайною структурою).
Яскрава іспанська плитка - Vetro (Pamesa Ceramica)Плитка для ванною Vetro, виробник: Pamesa Ceramica (Іспанія)
У колекціях керамічної плитки Іспанії зустрічається маса декоративних елементів з великим малюнком, що привертає увагу. Популярні розети, рослинний орнамент, вензелі, віньєтки. Плитка на підлогу Іспанії частіше орнаментований, доповнена вставками, бордюрами та панно.
Що стосується колірної гамми, то вона дуже різноманітна і насичена, іспанці не зупиняються на класичних бежево-коричневих тонах і пропонують покупцеві фонову плитку рожевого, фіолетового, зеленого і синього кольору.
Найчастіше в колекціях використовуються вкраплення скла, імітація металу, а з приходом в сферу керамічного виробництва комп'ютерного друку випускається все більше колекцій керамічної плитки Іспанії з малюнками фотографічної чіткості.
Плитка для ванною Space, виробник: Novogres (Іспанія)
За даними Асоціації іспанських виробників керамічної плитки ASCER, останні тенденції в дизайні характеризуються відходом від використання великої кількості рельєфів і текстур. Колекції стають все більш «однорідними». Це досягається через застосування одного насиченого кольору в оформленні всієї серії, або через використання дуже м'яких тонів - сірих, перлинних. При цьому головними «героями колекцій» залишаються мозаїчні декори, ламбрекени і «керамічні килими».
Керамограніт Emperador, виробник: Ceracasa (Іспанія)

якість

Якість іспанської плитки підтверджено не тільки фахівцями, але і головне - самими покупцями, які роблять свій вибір на користь цієї плитки. В іншому випадку іспанський кахель ніколи б не завоював практично половину всього ринку керамічної плитки в Європі.

Ви, звичайно, можете заперечити на це, вказавши на існуючі в мережі негативні відгуки. Дозвольте в цьому випадку прояснити деякі моменти.

В першу чергу потрібно з'ясувати, де купувалася плитка, яка не влаштувала покупця. Потрібно усвідомлювати, що популярну плитку підробляють найчастіше, тому варто довіряти тільки перевіреним магазинам, які безпосередньо працюють з постачальниками іспанської плитки.

Space Novogres - плитка з фото-панно Emperador Ceracasa - керамічний килим Магазин-салон керамічної плитки Sidney Mallol - плитка c морською тематикою

Похожие страницы:

  1. Медицинская справка о кодировании от алкоголизма
  2. Плитка Росія - 500 кращих колекцій
  3. Плитка як акцент: оригінальні ідеї для ванної кімнати