Июнь 30, 2017 – 08:23

При обробці стін мозаїкою, плиткою з кераміки і кахлем використовується спеціальний клей для керамічної плитки. У нашому каталозі представлені всі основні види кладок-монтажного клею від провідних виробників, які давно завоювали симпатії споживачів, завдяки високій якості матеріалів, що випускаються.

плитковий клей

Ми представляємо клей для плитки CERESIT , LITOKOL, UNIS, Швидкої та Волма. Всі товари даних брендів мають сертифікати безпеки, виготовляються з натуральних матеріалів (цемент + пісок) з додаванням екологічно чистих речовин, що роблять плитковий клей більш еластичним, міцним, водонепроникним.

За допомогою даного виду клейової суміші кріпляться практично всі види плитки, витрата матеріалу залежить від ступеня рівності поверхні, від ширини зубців шпателя, від товщини і маси самої плитки. В асортименті нашого магазину представлений плитковий клей, за допомогою якого можна кріпити плитку як на вертикальну, так і на горизонтальну поверхню.

Плитковий клей Церезіт використовується для укладання керамограніта, кераміки та інших видів матеріалів, аж до дрібної мозаїки. Також дана компанія випускає клей для мармуру, клінкерної та мармурової плитки. Ми можемо запропонувати як простий цементний, так і еластичний плитковий клей Церезіт, ціна якого вище, але він відмінно виконує свої функції навіть на невирівняного поверхні.

Ми пропонуємо різну фасовку клею для плитки, від 5 до 30 кг, ціна різниться в залежності від обсягу і властивостей клею. У нас ви знайдете плитковий клей практично будь-якого призначення - для внутрішніх робіт, для укладання плитки на фасаді, а також універсальні клеї, які підходять для будь-якого виду будівельних робіт.

Похожие страницы:

  1. Білий Плитковий Клей
  2. Готовий Плитковий Клей
  3. Дизайн Укладки Плитки в Ванной
  4. Правила Укладки Плитки в Ванной